PR - Link Building * Tutorial + BESPLATNI backlinkovi

Slijedi neplaćena reklama:

Ja sam besplatno dobio link na forum koji je napušten početkom 2007.

PageRank početne stranice je 3. Sve interne stranice su 0 ili n/a (i nove i one iz 2006.).

Nakon što je forum napušten, spameri su otvorili 150.000 tema vrlo maštovitih naslova:

81mYGn8QCl
N77ev0tYwX
N1iQDhXa5t
CspD2pXnZz
ixAejmMdVZ
kHG0Y7fPth
Ohlto2uMln
bofq5YpetE
x5FGxfWP2X
6uF1YB4tHL
2Bj3CDFEfE
yBfnNXb6as
JfJxakaTje
oEIRTrO3QO
zwvq0x5q4X
m7htqN2vgf
7y5AbZddMD
IFLhXI5rB4
400G1TFif4
gBll420BrN
ay5jhAFL2N
IJM5hnFiZE
yIxJBwEoGO

Dok sam bio na forumu, tri puta se promijenilo ime iza “The newest member is”.

Nemam živaca nadmudrivati se sa SEO guruima, pa eto… kome gore navedeno zvuči primamljivo, neka kupuje takve “alexa linkove” od mille.

lol
Možda je to neka sekta ili slično pa koriste šifrirane poruke

[quote=“milla”]alexa links in

ako nisi cuo za to ni meni se onda neda objasnjavati…[/quote]

Odličan odgovor… Milla, tu su ljudi koji godinama vrte branšu i tvoje preprodavanje garbage linkova samo može naštetiti potencijalnim kupcima.

nepricaj kad neznas sta prodajem…
to ak mislis da ces me izivcirat i izmamit me da postam neki kvalitetan pr6+ link kao dokaz…zafrknio si se…
a ako je tebi sa mit.edu garbage…onda tebi dragi bog nemoze pomoci…

cjeli svijet koji se uvukao u ovaj seo i ostale slicne teme se pati da nadje nazovimo obicne p&a profile liste sa pr7+ koje placaju skupo i za njihove standarde, a tebi i takvima je to smece…
cjeli svjet je tupav al vi niste…
ak ti se nesvidja nadji neki drugi topic i tamo trabrnjaj…

i da se razumijemo - ja neprodajem takve linkove i to nigdje nisam nikad ni rekla-njih dajem djabe tako da ljudi malo i sami shvate kako doci do takvih linkova…
ako zele mogu ostat na takvim forumima i s vremenom dobit signature a time i backlink s tog istog pr7+ foruma…ali sta ce im to kad je GARBAGE…kom treba pr7 dofollow link ???

toliko o tebi i tvojim dezinformacijama

i daj mi molim te reci sta ja to pisem a da drugom moze nastetit…vise ti stetis nego ja sa svojim takvim komentarima…
ovi nezna sta je alexa links in…a po meni pljuje…

prvo shvati sta znaci pr opcenito,i kako se pravi, a onda nauci sta sve utjece na njega…a kad to shvatis,onda mogu da pricam s tobom i takvima o pr-u

mislis da znas ,a znas ko i ja prije 4-5 godina – drugim rijecima – nista–

nadji nekog ko ce te savjetovati kao sto sam i ja nasla prije nekoliko godina…
pa onda diskusiraj
i netrpaj svoje rijeci kao da sam ih ja rekla…napisala

Evo ti jedan PR3 doffolow .edu besplatno, do tih svih silnih linkova je relativno lako doći i gotovo svako go se bavi linkbuildingom ima svoju listu(ja ih imam na stotine takvih linkova). Nema na čemu.

http://id.ome.ksu.edu/blog/2011/oct/6/using-game-theory-perspective/

[quote=""]cjeli svijet koji se uvukao u ovaj seo i ostale slicne teme se pati da nadje nazovimo obicne p&a profile liste sa pr7+ koje placaju skupo i za njihove standarde, a tebi i takvima je to smece…
cjeli svjet je tupav al vi niste…
ak ti se nesvidja nadji neki drugi topic i tamo trabrnjaj…
[/quote]

Da cjeli svijet pati zbog pronalaska tih skupocjenih linkova…

Ponavljam, ti ne daješ pr 7 link nego pr 0 ili pr n/a :ludjak:, i naravno da treba upozorit ljude da si mogu čak i napraviti štetu koristeči takve metode linkanja jer je to žešći spam nakon što su ih svi počeli zlostavljati.

[quote=""]toliko o tebi i tvojim dezinformacijama
[/quote]

Koliko vidim ti širiš dezinformacije.

[quote=""]i daj mi molim te reci sta ja to pisem a da drugom moze nastetit…vise ti stetis nego ja sa svojim takvim komentarima…
ovi nezna sta je alexa links in…a po meni pljuje…
[/quote]

Pročitaj gore da spam linkovi mladim sajtovima mogu nanjet štetu. Alexa bullshit ti ne prolazi kod bilo kojeg SEO poznavaoca jer je to lila site na kojeg drkaju početnici.

Made in China?

Ako ti je za ove gluposti trebalo 4-5 godina onda mislim da nest nije u redu.

[quote=""]
nadji nekog ko ce te savjetovati kao sto sam i ja nasla prije nekoliko godina…[/quote]

E sa mi je tog gurua upoznat. Vjerojatno bi mi site procjenio prema Alexi :smiley:

Laku noć

hahaha
PONAVLJAM - ja neprodajem takve linkove - SHVATI
kad sam ja rekla da mi je trebalo toliko god.da naucim-TO JE BILO PRIJE PAR GODINA KAD SAM KRENULA
i opet siris dezinformacije
smisao za humor ti je ajme
linkovi ispod pr5 mi netrebaju
naravno da oni koji radi na linkbuildingu zna sve ovo - al ima koji neznaju
laku noc

Mogo bi lock teme otišla je u krivom smjeru.
milla možda da pričekaš pr update pa onda se dodes hvaliti jel ovo prepucavanje i svada je bezveze

[quote=“kres0”]Mogo bi lock teme otišla je u krivom smjeru.
milla možda da pričekaš pr update pa onda se dodes hvaliti jel ovo prepucavanje i svada je bezveze[/quote]

a vidim i ja da je oslo u prepucavanje…

ko se za sta hvali??
de molim te…
nemoj i ti
dosta mi sta ovi svoje rjeci tumaci kao da sam ih ja rekla a nigdi nisam to napisala…

[quote=“milla”]ko se za sta hvali??
de molim te…
nemoj i ti
[/quote]

Nisam rekao da se hvališ nego da se dođeš pohvalit kad ti pr poraste
a i to će ti biti dobra referenca

a too …heh sorry… :krele::klanjamse:klanjamse
ma sta cu se hvalit kad nije moja stranica…to je od jednog klijenta
a navuce sigurno 4 nadam se
dosta je ljudi radilo na njoj

moja je jos pr6 vec godinu ipo dana i nemrda nikako…a patim se s njom uff :gubise:

ako nije tajna može link tvoje stranice

aa to ne…privatna je stranica…o mojoj familiji,djeci,necacima…nasem porijeklu itd…za uze clanove obitelji je dostupna…
nebi ipak…sorry…bez ljutnje :slight_smile:

To je SEO science u 90% slučajeva. SEO tarzan je onaj koji uspije skužiti što je izmišljotina a što stvarno radi :slight_smile:

A ovo “kolko linkova za kolko PR” je, u najmanju ruku, smiješno.

evo vidiš šta se dešava kada nekome daješ rep+ bez da zaslužuje :rotfl:

[quote=“milla”]aa to ne…privatna je stranica…o mojoj familiji,djeci,necacima…nasem porijeklu itd…za uze clanove obitelji je dostupna…
nebi ipak…sorry…bez ljutnje :)[/quote]

Ček radila si link building i nabila pr 6 (ja znam samo dvoje ljudi koji imaju pr 6 stranicu) za site koji će posječivati samo tvoja obitelj?

:visi:

[quote=“digits”]To je SEO science u 90% slučajeva. SEO tarzan je onaj koji uspije skužiti što je izmišljotina a što stvarno radi :slight_smile:

A ovo “kolko linkova za kolko PR” je, u najmanju ruku, smiješno.[/quote]

pa ja isto govorim da su te brojke izmišljene i smiješne, ne shvaćam šta si htio reći :slight_smile:
(možda da je seo science “skužiti što je izmišljotina a što stvarno radi”? - to da!)

ps. aha, želiš reći seo “science”, ahaaa

Neznam cemu se ovdje pise toliko?
I jedna i druga strana ponekad izvaljuju teske nebuloze.

@petarcro: pa dajte malo razmisljajte prije nego pocnete tipkati… Mozda je testirala link building na svojoj personalnoj stranici bas kao sto je angela to napravila (znate ona angela sto prodaje isto takve backlinkove kao sto i ova nasa “angela”). Isto tako Angela ima svoj personal site koji je outrandgirao 100 puta ljepse siteove i 100 puta vise autorizanije siteove i iz tog primjera se moze nesto zakljucit.

@homer: ti si napao ovu/ovog link buildera u njegovom topicu gdje on prodaje nesto sto je dopusteno, tko voli nek izvoli, i ovo spamanje u ovom topicu bez obzira bio ti u pravu ili ne nema smisla. Tema je otisla kvragu, posao doticne osobe je unisten i vrlo vjerojatno nitko nece kupiti usluge koje su ponudjene.

@PR koliko linkova:
Teoretski se to moze izracunat koliko treba i kojeg PR. Dali je netko izracunao? Vjerojatno je, morate razmisljat da smo mi ovdje samo jako mala kap u oceanu i netko tko je ulozio ogroman novac u to sigurno zna prilicno tocne podatke koliko PR treba za neki PR.

@Moderatori: LOCK OUT!!!

(hehehehe)

[quote=“dadaas”]Neznam cemu se ovdje pise toliko?
I jedna i druga strana ponekad izvaljuju teske nebuloze.

@petarcro: pa dajte malo razmisljajte prije nego pocnete tipkati… Mozda je testirala link building na svojoj personalnoj stranici bas kao sto je angela to napravila (znate ona angela sto prodaje isto takve backlinkove kao sto i ova nasa “angela”). Isto tako Angela ima svoj personal site koji je outrandgirao 100 puta ljepse siteove i 100 puta vise autorizanije siteove i iz tog primjera se moze nesto zakljucit.

@homer: ti si napao ovu/ovog link buildera u njegovom topicu gdje on prodaje nesto sto je dopusteno, tko voli nek izvoli, i ovo spamanje u ovom topicu bez obzira bio ti u pravu ili ne nema smisla. Tema je otisla kvragu, posao doticne osobe je unisten i vrlo vjerojatno nitko nece kupiti usluge koje su ponudjene.

@PR koliko linkova:
Teoretski se to moze izracunat koliko treba i kojeg PR. Dali je netko izracunao? Vjerojatno je, morate razmisljat da smo mi ovdje samo jako mala kap u oceanu i netko tko je ulozio ogroman novac u to sigurno zna prilicno tocne podatke koliko PR treba za neki PR.

@Moderatori: LOCK OUT!!!

(hehehehe)[/quote]

Žalosno je da jedan član koji je na forumu od 2007. godine može napisati toliko gluposti u jednom postu.

[quote=“Homer”]pa ja isto govorim da su te brojke izmišljene i smiješne, ne shvaćam šta si htio reći :slight_smile:
(možda da je seo science “skužiti što je izmišljotina a što stvarno radi”? - to da!)

ps. aha, želiš reći seo “science”, ahaaa[/quote]

Htio sam reći da je dobar dio kompletne SEO priče “izmisli / krivo protumači - postaj - sheraj” shema.

Nekad me to smetalo, kao, jadni ovi koji ovo popuše pod istinu… ali ne više :slight_smile:

Treba svašta probat.

oprosti, ali ovo nije prostor za reklame, nego “tražilice i optimiziranje” forum, kojega čitaju članovi i gosti webmajstori foruma. nisam napao, nego kažem da to šta piše nije točno, zato da zaštitim čitatelje od krivih informacija. :djizus: