PR - Link Building * Tutorial + BESPLATNI backlinkovi

Istina je da ovakvo obmanjivanje izmišljenim i krivo protumačenim teorijama koje milla radi nanosi veliku štetu onima koji to prihvate kao točno.
Ali, kao što rekoh, ja više nemam živaca za nadmudrivanje sa SEO guruima koji su uvjereni u svoje čarolije.

BTW imamo na forumu nekoliko odličnih SEO stručnjaka. Znakovito je da se nitko od njih ne želi uplitati u ovo.

Ne petarcro zalosno je sto neki zbog dosade ili neznam cega ulaze u topike koji nisu otvoreni zbog toga i trolaju. Tako se unistava forum, gubi se na kvaliteti. I tako dalje.

To sto sad imam viska vremena pa sam se ukljucio u par rasprava, samo da bi opet oni kojima je dosadno ulazili u nepotrebne i iscrpljujuce rasprave.

A tvoj pokusaj nije nista bolji, ako ti nesto nije jasno ili te sram pitati na forumu, slobodno me kontaktiraj na PM i rado cu ti objasniti.

Da kuzim, znam ja da se OP reklamira, na pametan nacin, ali ako zabranimo i zaspamamo i ove tutorial (makav on bio i besplatne topice gdje se nesto daje, mada i to nesto je nista) onda o cemu cemo raspravljati?

Pogledaj kao sto je petarco rekao od kada sam ovdje i koliko sam postova napravio, ja bi rado pisao i raspravljao, ali kako kad sve rasprave se pocnu svoditi na to koliko je tko veliki guru, tko je prozvan guru i tako dalje…

Slušaj dadaas, ovaj je topic u Tražilice i optimiziranje sekciji i svatko ima pravo komentirat temu koja se otvori. Ja nisam trolao nego sam raspravljao o optimizaciji stranica za Google i reagirao sam kad sam vidio da netko tvrdi nešto što nije istina.

Jedini koji trola u ovom topicu si ti jer nisi napisao niti jedan razumni argument vezan uz SEO. NEznam zapravo o čemu ti uopče tu pišeš spominješ nekakvu reklamu?? Ako je ovo reklama onda ovo nije prava sekcija.

Šta ja tebe imam pitati, čega me sram? Jedino te mogu pitati kakve narkotike koristiš ništa drugo.

Ona konkretno nije ponudila ni jedan dokaz da su njene tvrdnje točne. Pazi malo PR 6 stranica sa slikma od svoje obitelji? Ak ti u to vjeruješ onda mislim da za tebe nema nade.

p.s. spominješ gubljenje kljenata pa čini mi se da si ti idealan kljent za nju

[quote=“dadaas”]Da kuzim, znam ja da se OP reklamira, na pametan nacin, ali ako zabranimo i zaspamamo i ove tutorial (makav on bio i besplatne topice gdje se nesto daje, mada i to nesto je nista) onda o cemu cemo raspravljati?

Pogledaj kao sto je petarco rekao od kada sam ovdje i koliko sam postova napravio, ja bi rado pisao i raspravljao, ali kako kad sve rasprave se pocnu svoditi na to koliko je tko veliki guru, tko je prozvan guru i tako dalje…[/quote]

Ista stvar je da odeš na poljuprivredni forum(valjda postoji ,neznam) i napišeš da je najbolje kad se svinje hrane sa šljunkom jer ce od tog šljunka one biti debele i pune mesa a ko za vraga baš ti taj šljunak prodaješ. A za pitanje o primjeru te tvoje ekstra velike svinje kažeš da je to tvoja obiteljska i da se uznemiri ako vidi nepoznate ljude.

Edit : e i da dobiš i upute koliko lopata dnevno im treba davat ovisno odmenziji same lopate da bi došle do 200 kg.

:roflmao:ajme meni kad te cujem moram otic van na svjezi zrak

reci jednu recenicu di sam rekla nesto sta ce nekom naskodit is tog posta- ajde

quotaj je da je svi vidimo…

-da tu stranicu posjecuju samo moja familija i kave veze ima pr sa trafficom??
jesi i ti s onim pametnjakovicem koji mlati praznu slamu pa to isto trpa nekom drugom da on to radi…ili si isti oni sta nezna sta je alexa links in
a mozda i ti mislis da je isto kad ti neko dodje sa trazilice na stranicu i sa alexa toolbara

…a mozda i ti hranis svinje sljunkom

HOMER-ajd onda reci sta je tocno kad ta inf.o linkovima nije tocna??
jel i ti mislis da ces dobit link sa pr10??
il mislis da ti treba 20 bilo kakvih linkova linkova za pr10…

ajd sad izjasni se sta je tocno kad to nije??

NAUCI ME PA DA I JA ZNAM KOLKO I TI :roflmao::roflmao::roflmao:

:roflmao:ajme meni kad te cujem moram otic van na svjezi zrak

reci jednu recenicu di sam rekla nesto sta ce nekom naskodit is tog posta- ajde

quotaj je da je svi vidimo…

-da tu stranicu posjecuju samo moja familija i u cem je problem??
odakle mi pr??jel to??
da se imalo razumijes nebi ni pitao!!!
jesi i ti s onim pametnjakovicem koji mlati praznu slamu pa to isto trpa nekom drugom da on to radi…ili si isti oni sta nezna sta je alexa links in
a mozda i ti mislis da je isto kad ti neko dodje sa trazilice na stranicu i sa alexa toolbara

…a mozda i ti hranis svinje sljunkom

HOMER-ajd onda reci sta je tocno kad ta inf.o linkovima nije tocna??
jel i ti mislis da ces dobit link sa pr10 il da ga mozes kupit??
a mozda mislis da ti treba 20 bilo kakvih linkova za pr10 …

neslusaj ti mene pa nepravi forum backlinkove sa EDU stranice…kom to treba…samo budalama znaci nesto EDU

inace ti on vrijedi ko ova svinja sa sljunkom
odi na izf i nadji topic 30ak gurua sa twitera (neke znam vec pola godine jer vise ciljam na us nego na eu)…
…pa odi malo na taj twiter i vidices da je tih 30ak gurua isto glupo ko i ja jer se sluze slicnim tehnikama (i jos boljima-tj za tebe i takve “jos gorima”) !!!

i sad izjasni se sada koje su brojke tocne kad te nisu sta sam napisala??

NAUCI ME PA DA I JA ZNAM KOLKO I TI :roflmao::roflmao::roflmao:

ovaj blog sta imaš u potpisu zanima me šta treba da bi se osvojili ovi pokloni s desne strane

samo je jedan pravi guru

:smije:

Odlično.
Veoma koristan post. :doki:

Veoma koristan post. :doki:

Možda je obitelj razodjevena i tako… ?

Ma sigurno su svi ko od majke rođeni. Pa ona je godinu dana radil na tome da stranica ima pr 6 di su od babe slike, nema tu ništa čudno.

A i kao što je napisao dadaas “Mozda je testirala link building na svojoj personalnoj stranici” , znaš kao portfolio ali koji niko nesmije vidjet.

Najjaci su ovi sta znaju googlov pr algoritam :slight_smile:

U sljedećem tekstu je objašnjeno koliko je potrebno DOFOLLOW backlinkova da bi Vaša webstranica postigla “baš taj” PR.

Nista se gluplje ne moze izvalit, ovo moze rec samo neko ko nema blage veze…jer sta je sa brojem out linkova na toj stranici sa pr-om, sta sa temom.

Zesca prica uglavnom

[quote=“milla”]pozz drustvo

izmislila nist nisam nego su ta pravila ustanovili pametniji od me-sto se tice algoritma…
update je tih dana(dostavila mi je jedna osoba bliskija sa googleaom nego ja)…

[/quote]

Macko pozdravi tu osobu blisku googletu i pogledaj :

http://webmajstori.net/forum/showthread.php?p=259007&posted=1#post259007

Bok Milla,
Upravo sam malo pogledao tvoj “web”. Besmisleni duplicirani titleovi i url-ovi bez tile-ova, besmisleni description-i (valjda si pobrkala pojam “description” sa “keywords”), nema “h” naslova sa nekim smislenim keywordsima, nema optimiziranih slika, nema textova sa keywordsima…
Dali mislis da je skupljanje inbound linkova dovoljno za dobar SEO ili mislis da bi svaki web, prije nego sto pocne raditi off-page optimizaciju i pocne sa linkanjem okolo, prvo morao napraviti dobru on-page optimizaciju za pretrazivace?

i tada dodje “Pingvin” i sve rasturi… :slight_smile:

Ne bas. Vazno je imat veliku raznolikost u svemu pa tako i u backlinkova, ja velikih problema nisam imao, kazem “velikih”

Svako ima neku svoju teoriju, ali koja je ispravna?