Prati poruke

Eto, to…rado bih “pratio poruke”…ali mi veli da nemam "permission"
Kol’ko sklekova moram napraviti za “prati poruke”?
Hvala!

Gdje je ta opcija?

Kontrolna ploča --> s lijeve strane u stupcu moje poruke --> prati poruke

Aha.

Navjerojatnije daje tu poruku zato što “message tracking” nije omogućen u postavkama foruma.

To je inače značajka identična onoj koja se zove “read receipt” kod klijenata za e-poštu, dakle zahtjev za obavijesti o tome da je adresirani član otvorio privatnu poruku, generiranje koje obavijesti taj član može odbiti prilikom otvaranja poruke (ako je tako konfigurirano).

Ja neću tu opciju aktivirati prije nego što se SteelMaiden javi na to.

Omogucio sam message tracking za registrirane korisnike.

Ehhh…ovo za “prati poruke” sada radi. Hvala!!!
Pa sada…valjda sam nedovoljno pametan ili dovoljno bedast da kad nekom “useru” posaljem PM poruku ne znam gdje i kako mogu naci “historial” poslanih (mojih) PM poruka. Hocu reci, gdje mogu naci “send messages”
'di moram kliknuti za to ? :wink:
Unaprijed hvala!!!

http://upload.slike.com/slike/wJ6KD.jpg

Ali si moraš prije toga u svojim postavkama uključiti pohranu poslanih poruka.

Fala tsereg i steelmaiden,
Gdje tocno imam svoje “postavke” sa mogucnoscu “pohrane poslanih poruka”?
Sve sam preorao…ali nemrem to nac’
Bilo bi ok, ak` moze, nekaj u stilu /kontrolna ploca/postavke/pohrana poslatih poruka (jasno…tog ili nema ili ne vidim dobro :wink: )
Puno Hvala!!!

Pozdrav!!!

Kontrolna ploča -> Uredi opcije -> Sent Private Messages: Spremi kopiju svake poslane poruke u mapu Poslane poruke

tsereg, puno hvala!!! “primijenio” sam predlozeno…ali sada, opet, kada kliknem na “prati poruke”, izletava: “Trenutno ne slijedite niti jednu poruku.”…a bilo ih je podosta :frowning:

ups…sry…u krivu sam…tek sada, nakon sto sam oznacio “Spremi kopiju svake poslane poruke u mapu…” mogu ocekivati spremanje “poslanih poruka”.
Zar to nebi moralo biti “by default” poriktano svim logiranim korisnicima foruma?
Hvala
Pozdrav

Poludil bum…“poslane poruke” mi sada sprema, ali pak, kad kliknem na “prati poruke”, dobijam: "Trenutno ne slijedite niti jednu poruku."
Zar nebi bilo ok i za Vas i za korisnike da “saraju” po “prati poruke”, i “ceprkaju” po onome sta su poslali i “primili”?
Tako ce Vam, takodjer, u statistikama malo porasti “Average Visit Duration” i “Pages / Visit”

Kada šalješ nekome PM, a želiš pratiti da li je osoba pročitala taj PM, prije slanja poruke označi “Request a read receipt for this message” / “Zatražiti potvrdu čitanja za ovu poruku”. Ona ćeš tu poruku i njen status imati na linku “Prati poruke”.

I nemoj si razbijati glavu sa stvarima koje nisu bitne.