Prebacivanje WP sitea na drugi server (problem sa user i pass)

Pozdrav kolege i kolegice,
možda netko ima ideju kako riješiti ovaj problem sa /wp-admin
Kupio sam WP site, dobio sam sve WP fajlove, databazu i WP username i pass.

Napravio samsljedece:
-instaliram wp na svom hostingu, nakon toga ubacim sve wp fajlove od stranice, ali tako da zamjeni sve postojece fajlove sa istim imenom.

e sad, stranica je uspjesno postavljena i radi ok, ali ne mogu se ulogirati u nju…

prodavač od kojeg sam kupio stranicu mi je dao username i pass za WP dok je on bio kod njega…
uglavno kad se ulogiram na npr.( www.domena.com/wp-admin) moj username i pass ne radi…

PS. kad sa instaliro WP na hosting (prije nego sam prebacio site da prekopira) dobio sam na mail isto user i pass ali ni taj ne radi…

Dali postoji negdje u bazi ili u nekom fajlu zapisan taj user i pass?
istrazivo sam po netu, svakakve varijante isprobavo,… Izgubio sam cijeli dan na tome i nikako da proradi…

Unaprijed hvala na sugestijama i velikodusnoj pomoci.

1 Like

PHPMyAdmin i odeš pod wp options, editiraš email, pogledaš kako se user zove i tražiš reset passworda(zaboravljeni pass).

1 Like

Hvala vam puno…
To je to, uspio sam se ulogirati !

Ps. Prodavatelj mi je dao username i pass za wordpress.
Dali se jos negdje mogu ulogirati na tom wordpressu?

Pitam posto je username koji mi je dao prodavatelj bio drugaciji nego sta sam vidio u phpMyAdmin…

Ovo mi je prvi put da koristim wp, pa jos istrazujem mogucnosti…

Hvala jos jednom.

Kroz phpmyadmin u tablici prefix_users uređuješ usera kojeg želiš, user_login je za prijavu, user_pass je lozinka, kod user_pass function obavezno postavi na MD5. I s tim username-om i password-om se ulogiraš na wp.

1 Like