Prebio ga i slomio mu obje ruke

Pa o tome i pricam (s izuzetkom Dagestana). Mi smo relativno sigurni i daleko sigurniji nego negdje u centru Chicaga, Baltimora il Sarlota.

Imas ovaj americki vladin sajt da bi Amerikanci mogli vidjet gdje da putuju i kao gdje su sigurni gdje ne… Uglavnom za istocnu Evropu ne kaze bas najljepse… a nigdje u USA nisi sigurniji nego sto bi bio negdje u Bjelorusiji

A bogami i nego Köln. Bar kad je novogodisnja proslava u pitanju, a zensko si :wink:

VIdim li ja tu ogromnu dozu ksenofobije/islamofobije? :smiley:

:grinning:

Ne, ali je tako. Bar bilo prije neku godinu, ne ponovilo se. Ali isla sam u BG poslije ponoci x puta sama uz Balkansku, pored narkomanskog parka, sa walkmenom u usima odvrnutim do daske, palo mi na pamet nije da je to rizicno, jer bi se culo da je bilo problema. Za NG idiot ti baci petardu na glavu, ne stane na crvenom, eventualno pas lutalica napadnr, ali tjt.

to se u kelnu jednom desilo, svi mediji prenijeli i sad svi misle švabice ne smiju slobodno hodat kelnom :smiley: ali nije da je bezazleno

prije bih rekao da se radi o etničkim zajednicama koje se nisu kako treba integrisale u društvo :smiley: u njemačkoj su najveći problem kurdi, marokanci, afganistanci i ostali +ANCI … osim bosanaca koji su se bolje integrisali od navedenih :smiley: slična je situacija i sa crncima u americi, u crnačkim blokovima čim se mali crnac rodi njemu glavu isperu pričama kako ga svi bijelci mrze i kako je populacija bijelaca protiv crnaca … i onda taj mali crnac sa 15 godina počne utoku nosit i travu dilat jer ga sistem “mrzi” … a činjenica je i da određen postotak bijelaca mrzi crnce … dakle začaran krug meni se čini

./ontopic

vidio sam snimak prije par dana, ja sam se zgrozio

Jesi bio u Kolumbiji ili Jamajci? :smiley:

Što se tiće narkića, u sred Frankfurta, ispred hotela, lik sjedi na trotoaru i bode se, tako da…

Od te strane samo na Kubi, ali prvom prilikom idem Meksiko + Juzna Amerika.

A nije se bukvalno mislilo da se ne smije hodat, ali se tacno zna da odredjene grupacije imaju daleko vece stope kriminala, da kad su npr u pitanju ovakve stvari (silovanje/seksualni napadi svih vrsta itd) da odredjene grupe prednjace… i onda je rjesenje politicke korektne drzave da vise ne vode statistiku posebno za svakog

Bosanci su bolji, ali opet imas odstupanje od pravih Njemaca, Danaca, Svedjana itd…Mada, nama se opet lakse stopiti jer smo blizu i slicni smo. Eno ujak mi davno uzeo od zene prezime, rastao se a idalje drzi to prezime jer je njemacko iako se ozenio opet haha

Gledo sam neki program gdje kao izbjeglice reformisu da bi se mogli uklopit medju Svedjane, i onda im objasnjavaju kao kako je svako jednak, kako su polovi jendaki i svako moze svasta i nema nikakve razlike… itd itd… i onda ovaj jedan od ucesnika van ucionice rece “a nemojte nas jebavat, pa nismo slijepi- u vrticu samo zene odgajaju djecu, za kasama uglavnom samo zene, na fizickim poslovimauglavnom samo muskarci itd”

Koliko te Kuba izasla? Koliko si bio?

Akobogda srece, vidimo se negdje u Medellinu za 2 god ako posao bude isao kako treba :smiley:

Primjeti razliku i polazisnu tocku, amerikanac u istocnom bloku i slaven u istocnom bloku, njima je sigurnost sigurno malo rizicnija nego nama naprimjer.

Nagledao sam se ovog po centru Copenhagenu i to odmah tik do fancy restorana i nitko nista…

Sto se tice ravnopravnosti u SE, bome vidio sam i zenskih na asfaltiranju i na bausteli. To sto ih vise odabire druge branse je vise jer ne zele, a ne zato sto ne mogu. :smiley:
Malo je toga ovdje teska fizikalija, za sve postoje strojevi i gotovo svaki posao moze raditi bilo koji spol.

12 dana cca 1600€. Moglo je i nize, ali i puno vise :smiley:

priča mi rođak izađeš u oslu na stanicu čovjek sjedi na klupi i roka se u venu … nije jednom svjedočio takvoj sceni :smiley: al dobro skandinavci se rokaju tradicionalno, snijeg, hladno, depresivno pa moraju malo da se igraju :smiley:

Ja bih tvrdio da je prosjecan Amerikanac sigurniji u Minsku nego u Chicagu…
Ovaj lik o kome sam pricoa da je prosao ove zemlje sve je Britanac (cisto za kontekst). Zanimljivo je kako ima taj “white god” faktor kad udje u neki manji gradic

Sa ili bez karte, i koliko te ona kostala

Sa kartom (cca 500€). Spavali smo u “casa particular” tj. privatnim stanovima koje domaci rentaju, tocno na granici stare i nove Havane, preluda stvar. U 7 ujutro dode spremacica i kad ustanes, radi ti dorucak. Ko u nekoj sapunici.

Ovde je background te priče, koga zanima

Dzabe sto je nele dobar teniser… zna se ko je prvi reket Srbije :slight_smile:

1 Like