Prebio ga i slomio mu obje ruke

Poprilično morbidan događaj, postoji i morbidna snimka tog događaja … kakve emocije je ovo izazvalo u vama?

Neću linkat video, tko nije vidio…bolje i da ne pogleda xd.

Necu nikoga spominjati znat ce te ,kada je u jednoj drzavi 90 % STANOVNISTVA normalno, ,radno,nasmejano ,zadovoljno ,bezbedno,kakva je to drzava,…,
ili kada je 90% nadrkano ,nervozno,nezadovoljno ,poluludo,na alkoholu,na sedativima ,na drogama,
U tome treba da se ogleda drzava i drzavno uredjenje ,cela ex yu sem Slovenije
uredjenje je DIVLJI rusilacki kapitalizam,koji mora izroditi ovakve osobe,
jer nisu na vreme skolonjene na neki OTOK,

Kad vec spominjes civiliziranu Sloveniju 🤦

1 Like

Da pogodim, jel se to možda ikojim slučajem odnosi na Tita i Jugu? Just corious. :slight_smile:

1 Like

ruka za ruku bi islo a noge ko bonus haha al jbg gorile bolje ne izazivat

U Jugoslaviji bi ga izbo nozem… duplo vise ubistava nego danas :smiley:

Meni su zanimljivi ovi sa strane sto ga pustaju da udara kad je ovaj vec uspavan i ne moze se branit… o lomljenju ruku da ne pricam

Hoces prestat vise spamat teme s jugo glupostima, mislim da si zasluzio ban!

1 Like

Ne treba zamjeriti puno Branetu, covjek je jednostavno iznosi subjektivna misljenja koja su vezana za cinjenicu da je on bio mlad kad je Juga postojala.

Ja evo imam 23 godine i meni je odlicno, nikad bolje mi nije bilo i uopste ne sumnjam da ako dozivim tu neku starost, da necu na neki nacin zaliti za vremenima kada sam bio mlad i uz to vezati jos neke stvari - jer kao te neke stvari su uzrok zasto je bilo dobro, aha al malo sutra :smiley: Uzrok sto je bilo dobro je to sto sam bio mlad i pun snage i elana :wink:

1 Like

Od ranije poznat policiji

Službenici odseka za borbu protiv droge i nikšićkog Centra bezbednosti su kod Ivana Kontića 2018. godine , prilikom pretesa “Mercedesa” bez registarskih oznaka, pronašli pištolj u ilegalnom posedu sa šest metaka! Pored nelegalnom pištolja kod Kontića je pronađen i kokain.

noizz.rs

Razmisljam zasto kladionicama trebaju uopste ljudi iz kriminogenog miljea, a posle se setim youtubera Mite, koji je lepo objasnio kako su ga pokrali. Mada je totalno nejasno zasto to rade, zasto se cigane za 300e , ali iz komentara na tom njegovom videu se vidi da ima jako puno ostecenih. Industrija koja lepo zaradjuje… prave negativnu reklamu i okruzenju, celoj industriji. A opet su direktno povezani sa drzavom, nije to nelegalno kockanje na borbe petlova u podrumu neke kuce, nego pod direktivom i raznim strogim kriterijumima drzave…

Premalan iznos da bi ih neko tuzio… a nazalost kod nas nema ono kod kod amerikanaca kad se svi skupe pa makar bili osteceni za 50$… Niko sam nece ganjat 300$, ali kad se skupi 200 ljudi, u prosjeku po 100$ da su ih zeznuli, to je vec nesto drugo

Eto ja zamislio jednog internet prevaranta, i ostao sasvim hladan.

2 Likeova

Vi ljudi niste ni svjesni kolko je na ovim prostorima malo nasilja. U Irskoj dok sam bio, propucani ljudi, zapaljeni auti, prebijanja, pikanja nozem, policijski helikopteri, oruzane pljacke su ko dobar dan.

3 Likeova

Tko bi rekao za Irsku…
Ja kad sam bio u Americi sam se imao priliku uvjeriti u ovo.

A sad vidim da je tako valjda u vecini gradova u US.

Pogrešno je posmatrati po državi ili gradu, treba posmatrati po broju stanovnika. Pogledajte USA i zemlje Balkana, nije tu nešto velika razlika. Samo kad gledate recimo Chicago, zbog populacije djeluje ogromno za jedan grad. Jeste ovo staro, 2004, ali ne vjerujem da se tu nešto značajno mjenja.

Kako se ne mjenja. u ovim nasim zemljama prosjek ubistava na oko 1.3 na 100k… u Americi preko 5… Ak naletis na dio gdje zive samo crnci onda je i preko 25.

S tim (nema istrazivanja al moja pretpostavka) da mi procentualno imamo dosta vise ubistava zbog ljubomora i sl odnosa… Znaci iz strasti i licne stvari, dok je kod Amerikanaca dosta ovih kradja i sl stvari koje zavrse ubistvom

2 Likeova

ovo je bas zanimljiva informacija iz vise uglova, a sto se tice krivicnih dela iz koristi, bilo bi zanimljivo videti koliki je procenat zbog medicinskih problema odnosno nemogucnosti placanja lecenja za sebe ili bliske osobe, mada je pitanje da li javno postoji takav podatak

Ljudi prezentuju da je u USA katastrofa u odnosu na Balkan. Neko spomenu da je gora Irska od Balkana.

Jako tesko vidjet… mogu se samo pretpostavke pravit, kao npr za pocetak druge Jugoslavije- stopa ubistava za neke od republika je bila i skoro 3 puta veca nego danas, ali je mnogo od toga opadalo na stvari kao sto je krvna osveta (sto je i logicno s obzirom da se rat nedavno zavrsio i bilo je puno nerasciscenjih racuna).

A jbg to je malo preuvelicavanje… ali u odnosu na USA smo dobri, ne vidim zasto je neko lud ako kaze da je Beograd 300% sigurniji od Chicaga?

Pratim ovog jednog vlogera, ima preko 2m pretplanika, kaze covjek da se osjeca sigurnije u bilo kom mjestu u istocnoj evrop/FSU nego u bilo kom americkom gradu u kom je bio prosle godine (spomenuo Charlote i par vecih gradova) a covjek je bio u jebenom dagestanu, azerbejdzanu, jermeniji, gruziji itd

1 Like

Ove drzave koje si nabrojio nisu nista nesigurnije nego bilo koja drzava na Balkanu. Prosle godine sam kroz Gruziju i Armeniju napravio preko 2000 km autom, dozivio sve i svasta, ali nikad nikakvih neugodnosti. Nakon toga sam bio jos par dana u Azerbajdzan, ista stvar. Sigurnije sam se osjecao u 3 u noci u Batumiu (Gruzija, Crno more) nego u 21 u centru Liverpoola.