Predlog za sajt sa online filmovima

Kao sto naslov kaze imate li neki predlog za sajt sa online filmovima, trenutno ima preko 4000 uv poseta dnevno i preko 70 000 pregledanih stranica…

S obzirom na temu logicno da Adsense ne moze pokusavao sam sa eTarget al reci da su losi je ulepsavanje…

Recimo da za pocetak uspem da uhvatim 1$+ na dan bilo bi ok trazio sam najbolje neka mreza sa CPM postavio sam Adbrite al vec 2 dana stoji Advertise on this site osim toga koliko sam pozitivnih stvari nasao o njemu na google toliko sam negativnih nasao na domacim forumima o IZ…

Imal ko kakav predlog…?

Hmm, vrlo tesko pitanje. Bilo je vec na forumu potrazi malo. :slight_smile:

jesam al kod vecine se zavrsi ma nije to ko adsense i to je to, ono sto pak neki predloze zavrsi se na tom sto kazu ime mreze i to je to il javice utiske i vise se ne cuje za njega :slight_smile:

Nalego sam na google bukvalno i upoznao se sa skoro svakom “proverenom” kompanijom od adsense do chitake pa me samo zanima na nasim prostorima da li neko ima iskustva il preporuku jer vecina dorih je za US-CA trziste :slight_smile:

moj savjet ti je da nastavis sa eTargetom, samo malo bolje poslozi reklame, na 4000 posjeta trebao bi izvlaciti 10 kuna kad je los dan a inache 15ak kuna, u biti ne stedi posjetioce, smaraj ih reklamama. Od neceg se mora zivjeti a oni ce se vracati ako je site dobar i ako dobro sluzi svrsi :wink:

a sa sponsorads ?

uspeli smo konacno da provalimo kako da nakacimo reklame na video tako da za par sati se vec vidi mali napredak, sad ostaje pitanje eTarget ili yieldads koji je bolji posto oboje dozvoljavaju to al oboje su i slabi dosta pa jel iko koristio yieldads ima li neke utiske? :slight_smile:

sto se njih tice mnogi se zale da banuju kada dodje vreme isplate mislim da je cak i ove na WM bila tema o tome, evo neki dan koliko sam cuo su zeznuli vlasnika Milver site za par hiljada evra tako da necu da rizikujem…

Batali sponsorads, mene su zeznuli za 600 evra. Vise ne mogu da se ulogujem na sajt, iako uredno kucam podatke. Pisao sam im par puta, i to na nemackom, i nema odgovora. To sa reklamama kao preroll u playeru je odlicna stvar. Radio sam to sa adsense, i islo je 7 meseci dok nisu banovali domen, svaka isplata stigla, i dan danas kapne po koji evro iako nemam sajt.

evo prvi utisak za yieldads placaju katastrofa za 3.5 dana imam 124 605 impresija i 3153 klikova imam 6.05$ na osnovu eCpm sad slozicete se katastrofa al opet mnogo bolje od eTargeta jer na njemu iako placaju jace ljedva da imam 5-10 klikova na dan znaci manje od 0.5$…

Tako da zbog nekog razloga ovo se za sada vise isplati bar imam preko 1.5$ na dan, javim kako bude dalje islo moj menadzer za saradnju je na odmoru od 1 aprila pa bas i ne mogu da dobiujem konkretne info kao ni drugi kod za banere…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja