Predlog za zaradu u pitanju je novi sajt

ne mozes porediti naše zemlje sa tier 1 zemljama … ovdje nema dovoljno oglašivača ni za šta

naravno da sve zavisi od niše, od države … ja sam imao trashy sajt na koji sam dovlačio posjete sa fejsbuka a sada imam sajtove koji dobijaju posjetu od googlea … bolje mi je sada, rpmovi su veći …

Ne poredim sa tier 1 zemljama kad odatle nemam posjeta. Ovo je za posjetu iz Srbije.

Opet kažem, teško je takve stvari uspoređivati na malom uzorku… Da bi bila kvalitetna usporedba trebao bi biti približan broj posjete sa Gugla i sa FB da bi se mogla napraviti neka analiza.

1 Like

Pa to vec znamo, veca zarada je kad dolazi sa googla organski nego sa Facebooka… Ali ne vidim st aje tu novo i vrijedno testa :smiley:

Vrijedno je konacne provjere jer svako malo dolazi upit sta je bolje… Eto sta je vrijedno, a i poklopilo mi se s pocetkom jednog projekta, pa sto da ne.

1 Like

Ali kod tebe @Q_Line manja zarada sa fb manji rpm a kod @flex veca zarada i veci rpm,kako sada to protumaciti? Opet je zbunjujuce i sada smo opet na pocetku sta je starije kokos ili jaje :smile:

1 Like

Screenshot_1

:smiley:

1 Like

I to sto kazes,kao da veliki portali od milion poseta dnevno gledaju odakle im dolazi poseta,kad oni na dan uzmu najmanje 1ke.Bolje uzeti i bilo kakvu lovu nego nikakvu.