Predstavljanje portofolia poslodavcu

Zanima me koji je i kakav standardni način predstavljanja portofolia potencijalnim poslodavcima? Posebno me zanima kako se prezentira design sajta na kojem se radilo, ali koji više nije online?

Zanima me prvenstveno iz sljedećeg razloga: Nemam neki veliki broj radova iza sebe, trenutno sam radio samostalno na designu 5 stranica. Problem je u tome što mi zbog jednog novog projekta odgovara spajanje triju od tih sajteva u jedan projekt (sa jedinstvenim designom), zbog sličnosti tematike. Sad me zanima na koji način da prikažem design kojeg više nema online? Da li se to predaje u obliku pdf-a, pa samo sa print screenom, ili možda da uploadam stare verzije u neke subfoldere na serveru tako da se može još uvijek pristupiti tim stranicama radi pokazivanja?

Ako je samo dizajn u pitanju, printni na color laseru na A4. Možeš priložiti uz ostale papire.
Ukoliko toga imaš više, bilo bi zgodno imati portfolio svojih radova negdje na internetu.
Ti radovi mogu biti samo slike, odnosno da imaju dovoljnu funkcionalnost da se mogu prikazati sve značajke dizajna.

Prilaganje nekakvih .pdf-ova mi se ne čini baš praktično.

Hvala na odgovoru. Ja sam imao dojam da se radovi detaljnije razmatraju pa me brinulo da mi možda radovi koji više nisu online, neće biti baš korisni za pokazati.

Sviđa mi se i ova ideja za postavljanje portofolia online, iako će to možda još pričekati dok bude koji rad više.

Pa ako imas notebook mozes pokazati sve svoje radove bez obzira bili objavljeni ili ne