Predstavljanje web stranice - chinasmartphones.org

Stranica se cini sasvim solidna meni kao posjetiocu…
Ako nije tajna, kako uspijes preci 10k lajkova na fb za tako kratko vrijeme??

Hvala! :slight_smile:
Dosta dugo se bavim marketingom, pa znam poneke tajne :slight_smile:
Inače i nudim marketing ostalima na Facebooku: Povećanje broja lajkova na FB stranici

Na Facebooku skoro 15k lajkova, od sljedećeg tjedna vjerojatno nastavljam s Instagram marketingom. Trenutno je 35 postova na stranici, a posjeta je u porastu. Izradio sam i jedan youtube video:

I krećem dalje s Instagram marketingom, sa 500 brojka followersa je porasla već na 660, a rasti će svakim danom sve više i više. Na stranici skoro 40ak postova, a posjeta je u porastu! :slight_smile:

1 Like

Nakon duljeg vremena da se opet javim u temu. Inače, u ovome postu postaviti ću i jedno pitanje za iskusnije, kako bi mi mogli pomoći…

Broj tekstova na stranici je porastao na 65+! :slight_smile:
Tekstove plaćam jer mi engleski ne ide najbolje, te nemam baš dovoljno novaca da plaćam za više od cca 4 teksta tjedno…
Marketing radim sam, a u zadnje vrijeme malo sam zapustio stranicu, no krenuo sam ponovno. U ovome postu rezimirati ću više manje sve i najaviti nove stvari :smiley:

Trenutno na Facebooku preko 14,000 lajkova, nastojati ću u narednom tjednu da ta brojka pređe 15,000, također nastojati ću angažirati što veću publiku da lajka postove, jer je aktivnost stranice malo zapostavljena…
Na Instagramu brojka followera prešla je 1,500, a u narednom tjednu nadam se i 2,000! :slight_smile:
U narednih mjesec dana snimiti ću i uploadati 2 klipa na Youtube kanal i odraditi marketing, te se nadam da će ti klipovi imati svaki po +10,000 viewsa…

Posjeti rastu i u zadnje vrijeme osjeti se veliki pomak u broju posjeta s Googlea, također nastojim kupiti postove s linkom na nekim ENG stranicama slične tematike.

Zanima me sljedeće, budući da na stranicu najviše dolaze ljudi upisom u Google modela mobitela, na koji način da linkam stranicu? Da li da linkam homepage ili?
Jer većina dolazi recimo upisom u Google: “UleFone Be Pure review”.