Premium SEO Usluge

Premium SEO Usluge

O nama:

Visoko kvalitetna SEO usluga, fokusirana na POBOLJŠANJE pozicija na tražilicama prvenstveno Google, koristeci najbolje metode koje se baziraju na postavljanju linkova na stranice visokog autoriteta ‘‘Privatne Blog Mreže’’

Korištenjem naših linkova, vidjećete nevjerojatne rezultate, ponekad u roku od samo tjedan dana!
Sa nama možete dominirati i zaraditi, nije bitno koje su niše i ključne riječi u pitanju.

Šta dobijate:

  • Veoma kvalitetne domene
  • Čist profil
  • Sa izvrsnim linkovima
  • Nase eksperte na raspologanju
  • Različite članke 300+ riječi
  • Tekstualne linkove
  • Linkove na početnoj stranici
  • Niski OBL
  • 100% Brzo i garantovano indeksiranje
  • Visoko rangiranje

Osnovni paket
40 Blog Postova
50 EUR/Mjesečno

Premium paket
60 Blog Postova
100 EUR/Mjesečno

Napomena: Linkovi se mogu unajmiti samo na mjesečnom nivou. Dokle god je vaša mjesečna preplata aktivna, linkovi će biti postavljeni. Ako otkažete preplatu, linkovi će biti uklonjeni u narednom mjesecu.

Za narudžbu kontaktirajte porukom WM forum: Oddball ili Skype: SEOusluge

Ukoliko zelite vlastitu privatnu mrežu ili imate posebne zahtjeve i narudžbe kontaktirajte nas.

Učestala Pitanja

Koja je kvaliteta linkova?
Sve naše domene su visokog autoriteta, i vaši linkovi biti će vrhunske kvalitete.

Kakva je kvaliteta članaka?
Svi članci sadrže od 300 do 500 riječi unikatnog sadržaja.

Da li je ovo sigurno?
Da. Naša mreža ne ostavlja nikakve tragove, no pošto je u pitanju Google kupovina bilo kakvih linkova ne može se reći da je potpuno sigurno. Ukoliko se nešto loše ikada dogodi s našom mrežom, dobiti ćete potpuno nove zamjenjene linkove u roku od 20 dana.

Koliko dugo treba da se linkovi isporuče, i kada će se vidjeti rezultati?
Sve naše narudžbe obrađujemo u roku od 48 sati, nakon što je uplata izvršena, od 7 do 14 dana potrebno je da postavimo linkove, ovisno o izabranom paketu. Rezultati se mogu vidjeti unutar 2-3 tjedna od kada su linkovi postavljeni.

Koliko ključnih riječi / linkova prihvaćate?
Neograničen broj ključnih riječi / linkova, dok god pripadaju istoj web stranici.

Koje stranice su dozvoljene?
Sve, osim adult, gambling, game hacks, ili bilo kojih ilegalnih stranica.

Kako mogu pratiti rangiranje stranice?
Dostaviti ćemo vam besplatan tracking link, pomoću kojeg ćete moći pratiti rangiranje i pozicije vaših riječi.

Da li prihvaćate strane ključne riječi i web stranice?
Da, prihvaćamo.

Da li nudite izvještaje?
Kako bi smo zaštitili privatnost i osigurali sigurnost naše mreže i klijenata, možemo Vam samo ponuditi „Print screen“ izvještaj kako biste vidjeli dodane članke.

Koje metode plaćanja prihvaćate?
Paypal, i uplatu na račun.

Da li nudite povrat novca?
S obzirom na oblik usluge, ne možemo vam ponuditi povrat novca, na vaše narudžbe.

Kako mogu kontaktirati za dodatna pitanja?
Skype: SEOusluge
Poruka WM forum: Oddball

10% Popust na Osnovni paket za prve 2 narudžbe
20% Popust na Premium paket za prve 2 narudžbe

Imas kakve reference, web, radove … ? Mozes izdati racun?

Zašto ih zovete Premium SEO Usluge ako su 50 EUR/40 postova? To mi nikako nije jasno

1 Like

I mene zanima. 2000000000000000000000000000000

To ne moze biti dobro ulaganje ako se linkovi brisu nakon sto prekines da placas…

Mozes dobit racun, javi se u pm ili na skype da dogovorimo. Usluga je nova tako da nema jos referenci, osim licno mojih stranica mozes neke da pogledas.

zbog toga sto je kvalitetna usluga i mnogo bolja nego blog komentari, profili i ostale vrste losih linkova koje ljudi kupuju, i zato sto ima webmastera i manjih firmi koji zele uloziti u seo i rangirati svoje stranice a nemaju novca da placaju forbes linkove po 2500$ ili da placaju 3500$ za seo a nista nije garantovano

1 Like

Da bi se osiguralo da mreza bude jaca i sa manje izlaznih linkova placa se mjesecno, a dobijas linkove na pocetnoj stranici i cijena je pristupacna. Znaci ne dijelis mrezu sa 50-100 i vise klijenata. Ako imas stranicu koja ti zaradjuje sigurno ces vratiti to sto ulozis…

Vratit ces vraga crnoga ako ti linkovi nisu zauvijek. Od linkova koji stoje mjesec dana ima vise stete nego koristi,da su ne znam kako kvalitetni.

4 Likeova

Mogu ti samo reci ja znam sta prodajem i nudim i da neces imati nikakvu stetu od ovih linkova. Sve sto radis vezano za seo ima rizika i to je tako u ovom poslu, a vecinu linkova koje pravis rucno ili sa programima ne garantira ti nista da ce ostati zauvijek ili da ce imati efekta i vecina su opasni jer ih dijelis sa puno drugih stranica i spama. Ako si dobro istražio svoju nisu i koristis moje linkove u svrhu zarade neces imati problema ni sa placanjem. Uskoro ce biti i prva recenzija usluge pa vidjecemo… lijep pozdrav :smile:

Ok,vidjet cemo,neka tvoje musterije sude,glupo bi bilo sada nesto govorit a ne znamo nista detaljnije. Zivi bili pa vidjeli

Znaci 50eur mesecno, za 40 blog postova sa razlicnitih domena i 40 razlicitih linkova?
Koje su niche domeni?

Jel netko kupio navedenu uslugu?
Jer me zanima mišljenje iz prve ruke.