Premium WP Pluginovi i Teme - Besplatno

Pozdrav svima,

Svi znamo kako je tesko kad tek zapocnemo web i da jednostavno ne mozemo priustiti neke pluginove koji su nam potrebni. Zbog toga sam odlucio napraviti ovaj post preko kojega mozete zatraziti bilo koji WP Plugin ili Temu i ako mi bude dostupna tu cu je podjeliti s vama, potpuno besplatno. Ne trazim apsolutno nista zauzvrat vec zelim pomoci pocetnicima.

Imam premium account na jednoj stranici preko koje mogu skinuti veliku vecinu pluginova i tema za Wordpress. Naravno da licence nisu original te ih ne preporucujem ukoliko imate firmu, ali su savrsene za pocetnike i ja ih osobno koristim na nekoliko mojih webova bez ikakvih problema.

Molim vas samo da mi ne pisete u privatne poruke vec samo tu napisite koju temu/plugin trebate i ja cu vam poslati istu (ako bude dostupna) na privatnu poruku.

4 Likeova

Ja bih zeleo ovu themu za jedan svoj novi sajt, medjutim nisam siguran koja je ovo WP tema? Hvala ti. :blush:

Babiato tito za te stvari :smiley:

2 Likeova

ma zakon! svega imaju :+1:

Niko da ne zna koja WP tema je to? :unamused: Help

Vjerojatno je nešto custom…

S tim je napravljena. Znači cijela je custom

1 Like

E jbg. Hvala u svakom slučaju. :blush:

napraviti cemo temu :wink:

Može ova ako ima?

Hvala

Ima! :slight_smile: Evo link za download: WeTransfer - Send Large Files & Share Photos Online - Up to 2GB Free

2 Likeova

Imaš li od GeneratePress plugin GP? :blush:

Hvala ti puno. Imam jos jednu zelju, html predlozak je u pitanju, a ne wp?

ili ovo, a moze i oboje…

Platim ako treba, bar za pivo :slight_smile:

Evo link: WeTransfer - Send Large Files & Share Photos Online - Up to 2GB Free

Ma nema na cemu :slight_smile: Ne razumijem bas pitanje, trebaju ti ove teme ili html predlozak?

Edit: Upravo provjerio nema nijedne od te dvi teme za skinut sry

Da li je ova dostupna? Bas pokrecem neki mali shop koji odlazem vec nekoliko meseci i naidjem na ovu temu… Btw. Sama kupovina se nece obavljati na sajtu vec radim redirekciju na kontakt tel/mail, ovo je samo zbog sajta da izgleda ozbiljnije, to kazem zbog: "Naravno da licence nisu original te ih ne preporucujem ukoliko imate firmu, ali su savrsene za pocetnike i ja ih osobno koristim na nekoliko mojih webova bez ikakvih problema."

Nazalost nema mi teme dostupne

Zdravo, da li imas mozda license keys za plugin Ultimate Member?

Koji tocno? Ima ih vise

Evo ovaj, poslacu ti sliku posto ne znam kako da objasnim. Taj plugin ima jos 10 plugina i svi su povezani kako bi se mogucnosti prosirile