Preplavljen Idejama; passive income, novac stvara novac i ne samo to

Da vazno je razlikovat AI od bota. AI uci sam, a bot igra prema unaprijed definiranim varijablama.

@simeon igranje pokera za profit se razlikuje drasticno od igranja za prestige. Pa sto ako me blefira, slobodno me u dosta velikom postotku upeca.

Evo jedna strategija:
badava ribi deep stack kad nezna sto s njime, ta riba izgubi taj stack ili jako brzo ili mrvicu po mrvicu u puno slucajeva izgubi. Kada regs (ne profesionalac) ima deep stack njegove sanse da dodje na final table rastu enormno, zato i je strategija tako napravljena da te ne zamaraju ovi sto blefiraju, ako imas AQ u early stage, dignes i on te 3 beta slobodno to foldas i bot i ti. U kasnijim stagevima se te karte igraju i to lijepo objasnis svom botu. I jos jednom napominjem da na low i micro stakes je uopce nebitno sve do final table sta drugi rade…

Ja sam igrao poker, imao sma ROI 10% na 180 man SnG, nije nesto ali je profit, regsi imaju i po 30% ROI, ja nisam jer imam velikih problema sa emocijama, ne tilt i to, nego mene jako muci kad izgubim coin flip, a nebi me trebao, zato bi bot tu bio hladnokrvan kao spricer. Ove moje emocije su imale utjecaj na moju igru, ne veliki kao kod nekih, ali ipak su imale jer ja sma ih ipak razumio, no kako se to nagomilavalo, i po cjele dane svaki dna igrati poker sam zakljucio da nije zdravo, ni zbog stressa, ni zbog toga sto gledam samo te karte i moj mozak se ne razvija u niti jednom drugom smjeru i zbog toga sto sam sjedio cjeli dan.

nakraju sma zakljucio da se ne isplati i odustao. Sad sam opet zaigrao onako malo iz gusta neki dan s 50$ i popusio ih dok ne kazes keks, igrao bez strategije bez plana i to neke nove igre koje nisam prije igrao, lol
Drugim rijecima kockao sam. Onda mi je sinula ideja da bi tu sa strane mogao runati poker bota.