Preporuka najbolji hosting?

Pozdrav svima…

Ljudi potrebna mi je pomoc… trebam host koji moze izdrzati 100k dnevno posjete preko 2k u jednom trenutku,

Optima hosting sam koristio i kenjaju mi mnogo…

Godaddy isto od 20$ mjesecno sam uzimao pada -.-’

Povecao na 40$ isto pada -.-’

Dajte mi neki hosting kako treba nemam vise zivaca da se nerviram .-.-’

Budem ti sada napisao PM

1 Like

Moja topla preporuka je Avalon hosting.

ne valja on koristio jaran i dzaba bacio pare :smiley:

Ja koristim vec 5 godina, ne znam jel imam poseban tretman il šta :slight_smile: u svakom slucaju, to je moja preporuka, pa valjal il ne valjala.

Za tako nesto nije shared hosting vec lijepo platis nekih 50 do 100e mjesecno za neki dedicated dobar i zavrsis posao :slight_smile:

1 Like

ti tražiš koji je hosting najbolji na svijetu ?

Evo par pa ako ti se svidi koji hostgator, bluehost, hetzner. Od ovih sam jedino herzner koristio bili su po meni najbolji i brzo sve islo dok im u 5 mj nije pao server

Probaj sa Digital Ocean, mozda ti neki paket bude odgovarao :smile:

Imas zaista velikih paketa a nisu toliko ni skupi.

Zdravo, ja koristim BalkanHosting.net. Preporucujem da ih kontaktiras i dace ti ponudu za to sto trazis.

Korisnik trazi server koji moze podnjeti dnevni promet od cca 100.000 ljudi te dnevni bandwidth od cca 7GB dnevno. Ti ljudi dolaze preko facebooka, citaju one bedaste reklame i samim time se korisnicima otvara nekakav spam popup i reklame. Sto je naravno sve protivno pravilima facebooka. Zato nijedan hoster nece navedenog korisnika i njeoov sadrzaja i ubrzo biva banan. Na nasim serverima je bio cca 7 dana, te su se poceli događati problemi sa loadom, te na kraju davatelj usluge ISP na kojem je dedicated server nas je kontaktirao i rekao kako navedeni korisnik krsi pravila FB te je prijavljen. Morali smo korisnika promptno suspendirati.

Moja preporuka je da potražiš hosting sa
LiteSpeed ili Nginx serverom.

LiteSpeed i Nginx serveri žderu puno manje hardverskih resursa (naručito RAM-a),
neusporedivo su brži na front/end strani i mogu podnijeti neusporedivo više konekcija istovremeno.
To ujedno znači - manje ulaganje za potrebe stranice.

Od kako sam tesitirao OpenLiteSpeed i Nginx (30-ak dana), nema šanše da se ikad više vratim na Apache.
Apache je prošlost. Dovovaljn dokaz tome je da divovi poput FB-a ili WP-a koriste ove (novije) generacije
servera.

Npr. WP je dosta dugo hostao na LiteSpeedu, ali su se prebacili na Nginx (to je bilo prije nego li je LiteSpeed objavio Open source verziju).
FB koristi Nginx kao frontEnd proxy.

Nakon 30-ak dana eksperimentiranja sa svime i svačima mogu reći samo jedno:

Dobro naštelan/managed Litespeed server (on Cloud) + Cpanel = Zakon

Nevjerojtne performanse, scalability, security + 100% Apache compatibile = za (relativno) sitnu lovu.

A za tako nesto tu je http://websynthesis.com/pricing/

Nije uopce problem u RAM-u CPU-u … Konkretno taj VPS ima 16GB rama i 6 CPU xeon jezgri. Potrosnja rama je uvijek ispod 40%, dok se load nekad dize i do 50 ako je 2000 korisnika trenutno na tom siteu. Platofrma je CentOS 6.4, cPanel.

@Sceko bas testiram to sada … nadam se da ce pomoci :smiley: