Preporuka za hot chat affiliate?

Da li neko na forumu radi hot chat, SMS servis, i slicno?

Potrebna preporuka.

@freemind radi, ali za domace trziste.

1 Like

Hvala @Jeronimo034 , da ja drzim affiliate adult za Balkan, evo vec 15 godina, imam uzivo hot line, pricaonicu kao i sms servise, horoskop itd… 20 devojaka u 3 smene, ceo Balkan je pokriven i uzeli smo sada brojeve za Nemacku , gledam da pokrijemo sve zemlje gde ima nas Balkanaca najvise .

6 Likeova

Jes malo onako padobranski, al da uletim. @freemind kako tvoji affiliate partneri (ili kako se vec to zove) zaradjuju? Jel imaju oni posebne brojeve koje oni dobiju pa koje reklamiraju na sajtovima ili na neki drugi nacin? Mislim kako se to prati, nije mi najjasnije

1 Like

Super pitanje @anja , da, to su affiliate partneri , kao i u bilo kom affiliate poslu , jedino sto mi ovde svakom partneru otvaramo poseban prefiks za sms ili poseban broj za 0900 ili 060 za Hrvatsku ili neku drugu zemlju . I taj broj ili prefiks svaki partner ima u svom admin panelu i prati u realnom vremenu zaradu, pozive, klijente itd… Mi imamo gotove templejtove sa profilima, html, i svako moze samo da kopira kod sebe kao posebnu stranu i samo promeni broj u svoj broj ili u svoj sms . Takodje moze da pravi svoje profile , najbolje idu oni uski fetishi, znas i sam , kao i za Amazon, ne reklamiras ceo Lidl nego samo nesto jako usko brijace npr, a u adultu tipa matorke, razvedene, neki specificni fetish, sto je ludji fetish, konverzija je veca jer on to ne moze uzivo ni preko eskorta da nadje lako i ovo mu je idealno , za neke zesce fetishe konverzija je i po 5%, na 100 poseta 5 nazovu ili posalju sms . Ali glavna razlika je sto je upsell nekada i po 1000%, on ostaje mesecima tu

1 Like

A sto se tice fun facts, skoro smo bili u novinama, mada ne svojom voljom, neki politicar je napravio 1000e racun preko naseg broja u jednoj opstini, pa je druga politicka partija to iskoristila i ocrnila ga u medijima, a sto je najsmesnije hot line broj je izasao u novinama, pa nas zvali kao ludi samo da vide sta je tacno on zvao :slight_smile:

7 Likeova

bok,

nisam još nikada koristio, ali razmišljam probati hotline. dosta sam sramezljiv, 20 g., nisam siguran ni što se sve može pitati na takvom broju, tako da bi druga strana morala znati što radi. Ono što bih mogao reći, je na kakve cure mi se dize. Zanimalo bi me da mogu dobiti cure koje bi mi glumile cure na koje mi se dize (može više info negdje gdje je privatnije), mogao bih poslati i slike ili insta ili facebook ili sl., od cure koju bi se dogovorili da mi glumi, da se cura moze pripremiti. glas mladji, visi, mekan, ali bi se moglo naci i za nesto starije cure mozda.

ako bi to sve moglo i ako bi mi bilo dobro, mogli bi se dogovoriti i da plaćam unaprijed, gotovinom; moze i da donesen gdje mi se kaze ako je isto mjesto.

ako netko moze uputiti gdje se tako nesto moze dobiti ili ima interes nesto dogovoriti, mozemo negdje privatnije (insta/fb/email) vidjeti dalje,

pozdrav

@freemind evo ti dobre musterije

2 Likeova

Freemind, javi mi se na mail [email protected] i ja odavno zelim da se bavim tim poslom cisto iz zabave, ali ne mogu da nadzem firmu hahahah

zvucis kao da ti je to zivotna zelja