Prestashop footer

pozz,

ovo bi pitanje trebali znati oni koji koriste ili su imali iskustva sa Prestashop e-commerce CMSom.
U footeru ovog cms-a mi se nalazi “powered by prestahop” link koji ne znam gdje da ga obrisem.

ukoliko imate iskustva s ovim, bio bi jako zahvalan za pomoć.

(sajt bi rado pokazao ali ga podesavam na lokalnom serveru)

to ti se nalazi u modules/blockvariouslinks/blockvariouslinks.tpl

to je rjesenje CreatifCode… hvala puno :wink:

jel ima jos nekih oznaka koje se mogu smaknuti jer sam u situaciji da ne zelim da drugi vide koji cms koristim

Zašto ne želiš, ako je radi sigurnosti, onda ti to ne igra nikakvu ulogu, a s druge strane bilo bi super na barem taj način zahvaliti ljudima koji to aktivno razvijaju i održavaju. A i ne znam šat ti još smeta. :slight_smile:

pa… otvaram novi webshop i zelim da djeluje ozbiljno… a to sto zelim otkloniti oznake cms je neko licno uvjerenje jer dosta puta kad vidim neciju stranicu koja ima oznaku cms djeluje mi totalno amaterski, stjecem takav dojem nebitno o kome se radilo

no to sto si rekao sve stoji i naravno da ne zelim biti nezahvalan ali s druge strane ne zelim da zbog slicnih oznaka neko pomisli da je stranica neki sund, ipak imam otvorenu firmu i nisam od djecaka koji se zezaju na internetu :))

svakako ti hvala na pomoci :wink: