Pretvaranje facebook profila u fan page

Do sada sam uspješno pretvarao profile u fan page, i nisam imao nikakvih problema, naravno osim ako je profil blokiran radi slanja zahtjeva za prijateljstvo. Po isteku te zabrane, opet sam iste profile mogao migrirati bez problema. Sada imam jedan profil sa 5000 prijatelja koji nije blokiran i kada ga pokušam migrirati u fan page izbacuje mi ovu grešku:

Facebook error: Sorry, something went wrong. We’re working on getting this fixed as soon as we can.

Na Facebook Help ne mogu pronaći razloge zbog kojih mi izbacuje ovu grešku.

Najbolje je da još malo sačekaš, možda je do njih… Da je do tebe, sigurno bi ti to naznačili.

pitanje jedno kad radite ovu migraciju da li gubite fejsbuk profil ili ostaje vam i on i stranica?

Ostane ti samo stranica :smiley:

a jel moguce dodati na drugom profilu permisije administratora na koju foru to funkcionise

Više info na http://cut.rs/375265

Ja mislim da ti jedno 1000 acc. imas na ovom forumu

http://www.webmajstori.net/forum/clan/19434-amarildo

Duplie racune sam obrisao.

1 Like

Ako je prevarant što mu dozvoljavate da se ponovo registruje i nastavi varati forumaše. U whois bazi za .rs domene sam provjerio ovaj cut.rs za skraćivanje linkova i vidim da se opet radi o tom Amaru kojeg pominjete. U footeru mu stoji Komercijalno kao tvrtka koja se bavi web dizajnom pa treba upozoriti forumaše da se klone i te “tvrtke” jer je takođe registrovana na istog. Ne poznajem tog dečka, ali evo što sam našao o dotičnom:
http://www.e-turneja.com/2013/10/intervju-amar-dugonja-osnivac-internet-stranice-www-pitaj-fm

A na ovom forumu se vidi da ste svi u pravu (svi komentari za dotičnog su negativni):

Zabranite takvima pristup forumu.

Posto ne smatram kompetentnim za odgovor xxxxxx xx xx xxxxxxxxx, da li mogu na ovu temu čuti i ostala mišljenja? :smile:

@aaaaaa​21
@Macan

Slobodno podnesite krivicnu prijavu ako imate bilo sta protiv mene, nemojte me peglati po forumima i kvariti tudje teme. Stvarno ste dosadni obojica.

Hvala.

  1. Ako je netko nekoga prevario, postoje pravni načini na koje se s time nosi - nije potrebno da policija sve rješava.

  2. Objavljivanje tuđih osobnih podataka je zabranjeno (osim što je i protuzakonito), ovo je bilo zadnji puta da sam obrisao s foruma osobne podatke jedne te iste osobe, koje uvijek stavlja jedan te isti član.

  3. Sva svoja opažanja i mišljenja se, molim, učite iznositi bez da ih pratite i objavom sudskih rješenja svojih privatnih sudova ili klevetom. To će vam biti iznimno korisna vještina u životu. Jedna dobra informacija čini više koristi nego stotinu kvalifikacija. Naprotiv, potreba za kvalifikacijama tipično govori o nedostatku argumenata.

  4. Nemojmo dalje ići u offtopic - ova diskusija ima svoju temu.

Ako je on te iste podatke stavio na web to je javno. Ja neću više ni stavljati linkove s pastebina nego direktno linkove, neću ni objasniti o čemu je rijeć tako da to neće biti ništa protuzakonito.

Ovaj samp je super…

1 Like

Odličan link - odgovor #4 odlično sažima stvar.

Tema je sada zaključana, autora teme pozivam da otvori novu, ako želi, jer ovdje ionako nije saznao ništa.

Tema je sada zatvorena. Novi odgovori više nisu mogući.