Prodajem sve web projekte

Taj način nikako nije forum friendly i govori najviše o samom postavljaču takve slike. :neutral_face: :o:

Slazem se da nije friendly, ali sto drugo raditi kada moderator foruma stiti lopova? A druga stvar je kakav je to forum kada forum staff stiti lopova i ne dava mu ban nego mu jos dopusta da jos prevari ljudi. Ovo nije uvreda, cista logika.

ne sjećam se da je netko na ovom forumu (od moderatora) štitio lopova. Logika ti je bezveze. Admini mogu upozoriti, ali ne mogu pomoći nekom tko upadne u zamku, unatoč mnogim upozorenjima da se dobro raspitamo s kim trgujemo.

1 Like

Nitko ovdje ne štiti lopova, ponajmanje moderatori, i ima više razloga zašto je još ovdje ako je i lopov. :neutral_face:
Ti si se, eto, pokazao jako sličan po tome s pokretačem teme. I on isto misli. :smile: :o:

Pa bilo je mnogo price o njemu, a opet dolazi i nitko mu nista ne moze. Prije si mogao guglat njegovo ime i prezime i sve znati, onda je on to sve prijavio i odnednom je postao posteni duh nadajuci se da nitko nece otkriti tko je i sto je.

1 Like

pa hajde ti pokreni forum i meni zabrani da se registriram. Ako uspiješ platim ideju…

Banas ga, i dode isti lik sa drugim korisnickim imenom i stavlja domenu koja glasi na njegovo pravo ime i prezime i onda ovdje pitate tko je i sto je on… to se jako lako moze rijesiti makar sto se tice prodaje domena, da whois bude javan, a ako hoce prodavati domenu sa hidden whoisom neka bude vip, onda ga stavite vipa, a mozete odmah iza toga i za admina.

https://wmforum.geek.hr/search?q=amar%20dugonja cini se da ga vise nema ni na forumu, hbte idemo svi u lopove!

Jedna za sjecanje http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=29122.0

Drago mi je da imam svoje fanove koji me prate godinama. Ne krijem se, svi podaci su javni na drzavnom whois outputu. :heart:
Sve transakcije idu na Escrow, nema potrebe za diskusijama.

ja se dugonje sjećam još nekad perioda 2010. godine, možda 2012. kada su ga dotični (da sad ne spominjem imena) iz gamehosting.ba ekipe ganjali po hadžićima

ali nikad za njega nisam čuo da je nešto loše uradio, ali da je bilo kriznih situacija bilo je :smiley:

1 Like

@korisnik9758789 krizne situacije moraju da budu kad imaš klijente koji su ispod 16 godina, te ne znaju šta znači kada im dadneš EPP transfer code, kada ne znaju koristiti FTP za upload fajlova itd. Ispadaš ‘skamer’ ako ne educiraš iste kako da koriste to nešto. A da me je neko ganjao, nije istina. Sve su to šuplje mahalske priče sa jednog ex gaming portala a i sam znaš kojeg (sajam pubertetlija).

Sajam pubertetlija u kojem si ti bio jedan od glavnih aktera LOL koje price pricas dijete nisi ni svjestan.

A vidim i ti si :slight_smile: aj sad odj*ebi sa teme.

zamoli me lijepo 20 znakova 20 puta

Jedna za sjecanje http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=29122.0
Evo jos jedne za sjecanje https://forum.kgb-hosting.com/archive/index.php/t-5808.html

a što đamijska kad je hadželi :smiley:

1 Like

Nije više, malo se ponovio. :frowning: (20znakova)

@Javor1, nisi normalan, lijepiš linkove stare 10 godina lol sa nekih random foruma gdje su neka djeca odlucila da napisu izjave o necemu, ono wow argumenti.

Neki random nick napisao “ovaj lopov” i sad svi trebaju skocit za njim haha. Idi zaradi pare sebi i ne brukaj se. Prosjek godina 14 na tim forumima, tima ni roditelji ne valjaju a da im ja valjam.

Javno se ispricavam za ovo, stvarno nisam znao da internet ima zastaru za lopove. Mogao bi zalijepiti jos linkova koji su i 2 god stari, ali sam lijen. Jednom lopov uvijek lopov.

Ti jako dobro znas da su te ljudi mogli naci na netu jako lako i to najmanje 10 linkova gdje krades ljude, ali si se donekle spasio sa google remove private info sada izigravas tu sveca. Random linkovi, a na svim linkovima si ti sudjelovao i krao ljude, a sada su to ostali samo random linkovi? -.-

Neka admin ovdje izvuce backup foruma pa da vide ljudi sto su o tebi pisali i to samo na ovom forumu, a sada o tebi nema ni A na searchu. Bas cudno… evo jos jednog random linka

Hmmmm :thinking:

1 Like

To je bio prvi, mislim da je 50% baniranih korisnika samo on, evo mu jos tri.

To su ipak random linkovi 3-4 godine stari.

1 Like

Nitko na forumu ne podržava, a najmanje štiti prevarante, pa molim da se s takvim izjavama u budućnosti pripazi, jer bi mogli i na takve postove reagirati u budućnosti. Ako se ne reagira u roku odmah, ne znači da se neće. Moderatori se nekada jednostavno odluče konzultirati što je najbolje napraviti u određenoj situaciji, gledajući kompletno ovu zajednicu, pa se reakcija jednostavno prolongira. Svi ste javno bili upoznati s time koja osoba je objavila oglas, nismo takve postove brisali, čime je zadovoljena forma zaštite drugih korsnika. U konačnici, i propusti se događaju, ali to nije razlog da se nekome napiše da štiti lopova ili bilo koga, ako za to nema nikakvog dokaza. Malo poštovanja prema moderatorima ne bi škodilo.

5 Likeova