Pretvaranje fb profila u page

Imam jedan fb profil koji glasi kao ime sajta te mu ne mogu više pristupiti jer se pojavi:
“Čini se da se za predstavljanje organizacije, poduzeća, robne marke ili javne osobe služite profilom.Da biste poštivali Uvjete upotrebe Facebooka i uspješnije dosegnuli svoju publiku, zamolit ćemo vas da svoj profil pretvorite u stranicu. Prijatelji s vašeg sadašnjeg profila postat će pratitelji vaše nove stranice.”

Znači profil mogu pretvoriti u fb page, ali s tog profila već imam fb page s nekih 10000 like-ova, hoće li taj fb page nestati kad profil pretvorim u page ?

Taj profil će se pretvroti u page, a ostale stranice koje su pod tim profilom ostat ce. Dakle kad se prijavis sa tog emaila na facebook profil. Nećes imati pocetnu stranicu nego samo panel gde su tvoje pages. Ako me razumes

Takodje moze ih spojiti tu stranicu sa tim profilom (moras imati potpuno ista imena na stranici i tom profilu) Kad pretvoris ga u strranicu stavi sebi admina na svom pravom profilu

Sve je rješeno, pretvorio sam profil u page i stavio kao admina svoj pravi profil i sad imam na njemu obadva page-a.

Ukoliko ti je profil Prodaja Odjece, a stranica Prodaja odjece. Napravi novi profil prebaci stranicu Prodaja Odjece, preimenuj je u Prodaja odjece i kada ti promjene ime mozes ih sastaviti…

Tako to facebook radi, oni žele da se profili koriste samo za stvarne osobe, identitet tvoj ih zanima, podaci o tebi, te lažne profile će sve pretvoriti u stranice, a neke će i ugasiti koji se ne koriste dugo vremena kao što su to učinili prošle godine u martu…

Jel se kome događalo da fb profil nedozvoljava konvertiranje u fb stranicu ?

Kreiranje stranice na temelju vašeg profila nije uspjelo

You can not create a Page based on your profile.