Preuzete slike sa drugog web shopa, a onda dobio tuzbu

Lepo, a samo pogledaj ovde kako kažu da ipak nisu stručnjaci za intelektualna prava i da ne snose odgvornost ako “slučajno” na svom sajtu prodaju nešto što krši autorska prva :slight_smile: veseli kinezi a vi drugari moji još veseliji , puni zatvori onih koje su kinezi tužili:

Znači kad im odgovara onda su pravni stručnjaci za intelektualnu svojinu a kad ne onda jbg puj pike ne važi, “nismo znali”. Ali dok imaju od koga da izmuzu koji dolar oni će to i pokušavati.

Pogledajte još ceo link i posebnmo ovu zadnju stavku kad kao prijavljujes kršenje prava , komedija - http://www.gearbest.com/about/legal-window.html

1 Like

Ovo sam rijesio i ne zelim se vise zezati s tim pa bi molio da moderator zatvori ovu temu kako nebi dalje morao citati nadobudne ljude koji sve zivo znaju i predstavljaju se kao da su popili svu pamet svijeta

Nisam trazio nikakve pravne savijete ovdje

@steelmaiden @apazinjan

Lp.

Zašto postavljaš temu ako nisi dovoljno sazreo da čuješ i mišljenje koje se ne poklapa sa tvojim, rekao si i prvom postu da li je neko imao iskustva. Već godinama imam mali dropship sajt sa kineskim proizvodima, većinu stvari naručujem sa aliexpress jer tamo sam već A4 level buyer i imam dobar i brz purchase protection i to mi najvise odgovara ali kad sam unosio proizvode (ručno sam radio i prevodio) bilo mi je lakse da proizvode i slike “skidam” sa banggood , u jednom trenutku sam dobio takav email od njih, ne mogu tačno da se setim reči ali isto na njihvim slikama ima watermark , pokušao sam da nađem email ali ne mogu, naravno ignorisao sam bez ikakvog odgovora, u međuvremenu (posle možda godinu dana) banggood je otvorio svoje UK kancelarije to jest skladišta i meni se to svidelo jer paketi stižu malo brže od onih u kini. Sa istog email-a sam otvorio dropship account kod banngood i dan danas naručujem nekad preko banggooda :smile: Inače imam pregršt iskustva sa kinezima i znam kako razmišljuju, taj tvoj slučaj je bio ako prođe prođe…kod tebe je prošao…dok ima takvih kjao ti oni će to i raditi…

ako mi ne verujes mogu da ti dam link sajta u pp…

1 Like