Preuzimanje članaka sa drugih stranica

Evo otvorio sam jednu dosta zanimljivu temu.
Zanima me dali je ikako moguće automatski preuzeti članke sa drugih stranica i da se oni objavljuju na mojoj stranici.
Evo linka moje stranice ako želite pogledati: www.infokracija.com
Stranica koristi wordpress cms.

Googlaj RSS Feed , a ako misliš koristiti tuđe radove na svojoj stranici prvo pogledaj uvijete koji su napisani na stranici, da ne bi došao u nezgodnu situaciju :slight_smile:

Mogao bi komotno popit tužbu, a u najboljem slučaju će te Google označiti kao duplikatora contenta što će te praktički izbrisati sa tražilica, ali i AdSensea. Uostalom, ne mogu vidjeti niti jedan razlog zašto bi ti netko dopustio da mu uzimaš content i objavljuješ ga pod svojim imenom uz svoje oglase.

[NEMESIS], ukoliko poštuje copyright, tj uslove korišćenja sa sajta sa kog preuzima sadržaj zašto bi to bilo tako teško za shvatiti?
RSS postoji sa razlogom, mnogi ga koriste, i čak su popularniji od medija od kojih preuzimaju sadržaj, bar u Srbiji ima npr vesti.rs agregator koji se sasvim lepo kotira po pretraživačima, i zarađuje, iako u biti samo kopira sadržaj velikih medija.

Nije upoće problem rss to post samo instaliraj, a nema svrhe uopce nesto takvo, bolje sam pisi pomalo, a stranica je ok samo fali sadrzaja…