Preuzimanje podataka iz baze sa nepoznatog servera

Problem je sljedeci, tj dat cu primjer da bi se lakse razumio problem:

Na sljedecem linku
http://www.knltb.nl/cms/showpage.aspx?id=249
u formularu odaberemo jedan kriterij (odaberemo jedan DISTRICT) i klikom na ZOEK nam se izlista neka lista (Klubovi) za taj kriterij sa nekim podacima. Da li postoji nacin da se svi podaci, tj. citava baza podataka preuzme u bilo kojem formatu sa tog servera da se ne bi uzimalo jedno po jedno (jer ih ima preko 2000)?

Znaci potrebna je samo lista klubova sa njegovim podacima, bilo to u sql, excel, nije bitno. Ovi podaci su svi PUBLIC, tj dozvoljeni su za pregled svima i zato mislim da je sve legalno.

Hvala

Reći ću samo da trebaš link koji vraća podatke na temelju odabira. Dani link je samo korsiničko sučelje.

Za legalnost toga neka drugi kažu, ja smatram da niije jer da je to free/public domain bilo bi na tacni sve pojašnjeno kako se preuzimaju podaci.

Da, ali laicki gledano, mogu se uzeti podaci jedan po jedan, ali je problem vrijeme. Jer to nisu nikakvi tajni i privatni podaci, jednostavno adrese Sportskih klubova.

Link koji vraca podatke???

Treba ti skripta koja će pozvati stranicu, obraditi podatke i spremiti ih u tvoju bazu.
Iako zvući komplicirano danas preko nekih frameworka ili server side software to i nije neki komplicirani task.

Sad sam citao o Scraping-u, ali koliko vidim to je veoma komplicirano za odraditi. Ne mogu nigdje naci bas ovakvu temu. Hvala na odgovorima uglavnom

probaj postaviti pitanje : platim nesto ako mi netko sprogramira u bilo cemu
vrepanje podataka s weba