Prevarant na forumu - Vilenjak

To je kasnije pisao kao izliku, kao šta sam vec spomenuo. Jer me je još htio scammati novca… Ja sam samo htio dobiti svoje bitcoine koje sam u početku jednostavno i pošteno platio. Kasnije mu nisam ništa uplacivao, prevario me je za pocetkih 600 kn, tada u pocetku nije nikakve te stranice spominjao. Nego tek kasnije kao izliku da me scamma jos novca.
Lp

2 dana nisam bio online :smile: srecq izbjego me

Slično je proš’o i jedan drveni dječarac na putu do škole.

K’o u jednoj epizodi Alan Forda kad neko donese u banku okrugli papir na kojem piše “donosiocu isplatiti pet milijuna”.

Pošto nisam u bitcoinu, ništa živo nisam razumio u screenshotovima. Kakve skračenice koriste, šta će kome leći, pojma nemam :D.

1 Like

Evo još slika… -,-

Ako sam sta 2 puta stavio od slika ispricavam se…

Bitcoine sam se dogovorio koristiti sa osobom sa kojom sam surađivao kao nacin mog placanja, nažalost više sa njime ne surađujem jer nisam uspio poslati bitcoine na vrijeme, zahvaljujuci osobi navedenoj na threadu.

Ovdje sam mu napisao neka U eth onda pošalje barem u vrijednosti 200-300 kn , sjeli bi mi na racun brzo odnosno na moj wallet, ali nije htio. Pa bih i ja kasnije zamijenio za bitcoine ali opet nije htio. Bio bi u plusu 2x više , ali nije htio.

Ovo “poklonit ću ti od srca malo više od 200kn za kavu i cigare” me podsjetilo na onog lika iz austrije aleksandar innsbruck ili kak se već zvao, i on je tak svima davao za kavu i cigare jer niko osim njega na ovom forumu ne zarađuje pa je zajebo nekog, mislim da je isto bilo par stotina kn u pitanju…

2 Likeova

Aleksandar je za 100 e je prevario @costlyDeveloper -a
A i danas se vraca ovdje, ali admini reaguju :slightly_smiling_face:

1 Like

Trebalo bi na forumu napraviti pinanu temu s poznatim članovima foruma i djelatnostima kojima se bave. U temi bi se moglo glasati za članove i tako bi se stvarala neka njihova ocjena. Tako bi novi članovi znali kome se javiti za određene usluge i biti sigurni. Mislim da bi to podiglo kvalitetu samog foruma i smanjilo broj prevara. Jer prevare se dešavaju i obrnuto, gdje novi članovi foruma ne plate za obavljenu uslugu.

4 Likeova

Stoji, al’ zar ti se ne naježe ledja kad ti neko s kim komuniciraš prvi put u životu kaže, pokloniću ti 20-30€, nije li sumanuto, ne čini li ti se da bi treb’o zaobići u širokom luku? Mislim da novi svi članovi trebaju prvo misliti o sebi pa potom o drugima.

1 Like

Imas nesto slicno ovde
https://wmforum.geek.hr/u?period=yearly

A ima i tema za ocenu trgovine.

Sta se kurcis?

https://wmforum.geek.hr/u?period=all

Dje si sad a?

Trebalo bi iskoristit ovo i zavrnut nekog za 20 eura. Ocel ko bitkoina il mu treba stogodj drugo ispod cijene?

1 Like

A sta je to 100 gore/dole :smiley: Do kraja meseca te prestizem i na vecnoj listi hahaha
P.S. treba mi para na Payoneer-u, treba mi 1k$ dajem na Paypal 1.5k$. Ne saljem prvi jer imam “reputaciju”!

1 Like

Au, znaci u zadnjih godinu dana sam tu peti-sesti, jos imam ovaj vip badge… valjalo bi nekoga zakinuti za 100e hehe

1 Like

Ko na yt sub za sub. Ajmo si sve postove izlajkovat da se odlijepimo.

Onaj cane ako sam zapamtio je imo solidnu reputaciju, pisao podugo.

2 Likeova

Njega se sjetim čim se pojavi neki lopov na forumu :sweat_smile:

1 Like

Čitati ovu prepisku gore je u istom vremenu mučno i smiješno. S jedne strane ti je odmah jasno da je prevara i mučno ti je to čitati, a s druge strane ti je nevjerojatno da netko na tako glup i providan način pokušava prevariti. I još mu uspije. Šteta, nije lijepo čitati da je netko prevaren na forumu.

Inače… Bila je jednom dobra ideja s topicom starim 9 godina, ali nažalost, nije zaživio u punom smislu. Čak sam jedno vrijeme imao ideju o usluzi posredovanja na forumu, niti ona nije zaživila iz više razloga. Lajkovi mislim da nisu neka garancija da je netko pouzdan na forumu, jer i ovaj je 2 godine stvarao neku reputaciju, a sjetimo se i Caneta i sličnih primjera. Nažalost, maksimalne sigurnosti nema na forumu i pazite šta radite.

Šta sad jel @vilenjak stvarno doktor i jel stvarno ima korone više nego prijavljuju :)?

1 Like