Prevare preko Google Adsense-a

Ma ne znaima njih od koga uzimaju novac, njima je bitno samo da ga uzimaju.

Nije to tamo neka ekipa. Sve su to uvazeni kolege sa foruma.

A pazi, sto bi se potrudio neko da napravi nesto kvalitetno, i da se kroz to nauci nesto - lakse je zajebat Adsense, uzeti 3-4k eura mjesecno i kasnije traziti nove racuna kad ovi dobiju ban.

I kasnije se javnost cudi, sto u Bosni nema posla, zasto nam se svi smiju i zasto smo zadnja rupa na sviralu - eto jedan razlog zasto.

2 Likeova

Dobar si, ja nekidan 5 klikova iz bosne - 0.05e

Ma ja vecih lopova i prevaranata nigdje vise nego u Bosni nisam sreo, od sitnih dzeparosa do ovih online, a niti gdje ima vise “vjernika” :wink:

Toliko ima tih trash portala iz bosne a cijene klikova su toliko niske da ne razumijem kako im se da :smiley:

Kako prijaviti ove ako neko zna?

https://support.google.com/adsense/contact/violation_report
obicno takve stranice koriste onu foru da ako je posjeta sa facebooka da se prikaze reklama, ako nije onda nema popupa.
Naglasi to.

1 Like

Mislim da se klikne na onaj x od oglasa pa se pošalju informacije.

ima čini mi se opcija kad kliknes na x , “oglas prekriva stranicu” tu se klikne…

Dugo su im trajale nijedna stranica neide :slight_smile:

Izgleda da je Google banovao adsense sa prvog sajta sto su imali, ne vidim vise reklame, evo sad su i drugi sajt stavili, sad cu opet da prijavim i taj drugi sajt :smile:

kazem ja, te prevare su sada kratkog daha

Pazite ove prevare. Kako prijaviti ovakve? Skinuo mi je preko 5€ popupom a ljudi se nisu zadrzali na mojoj stranici ni sekundu.

U Bosni je prevara stil zivota, a ne kontam kako ti je skinuto 5e, gdje?

Taj popup nema nikakve veze sa Adsensom, zanima me bas kako ti je skinuo novac? Neki super napredni virus ili ljudska glupost?

1 Like

Kako nema kad se ispod ove slike krije oglas. I klik na sliku je klik na oglas.

Da, vidio sam takvu skriptu na piku prodaje, cak ja mislim da je odavde clan mehmedalija.

Ali gdje je tebi ukrao novac?

Pa naj moj proizvod koji reklamiram na Googleu. Imam kompletnu statistiku sa kog sajta su dolazile posjete i preko ovoga mi je skinulo 5€ a ljudi se nisu zadrzali ni sekundi na mojoj stranici.

2 Likeova

Aha, nisam dobro skontao. Trebalo bi ti google adwords to vratiti.