Prevare preko Google Adsense-a

Vratice djavola. Prijavljivao sam ovaj sajt i njemu slicne i jos ih nisu banovali. Kradu idalje…

Evo, :neutral_face: ispast’ će da se svi banirani članovi i poznaju međusobno. :smile: :o:

Ne poznajem ga ja, nego kazem da je mehmedalija odavde…po nicku i na piku i ovdje. Mozda i nije, ali 85% da jeste. Mehmedalija nije tako cesto ime, mozda je bilo prije 57 godina.

2 Likeova

Ma niste vi upoznali Srebreničku bagru (iako sam i ja iz Srebrenika.) Zbog ovakvih je nama RPM I CPC propao samo da znate… A sto se tiče ko je prvi krenuo s ovim glupostima popup,refresh,vpn i onaj page break… Iz Srebrenika su to pokrenuli i zbog takvih kretena ja moram dobijati bezveze ban… Zbog lokacije…

upoznao sam prije dvije godine momka iz srebrenika, spominjao je popup i refresh … ali po njegovoj priči nisu zarađivali baš puno

srebrenik, živinice, zbog njih smo najebali

Buraz ispod 1k€ niko ne diže osim ovih koji rade regularno al ne radi niko osim mene u to sam siguran… Komsija mi diže preko 8k do 10k euri svaki mjesec… I samo nas Adsense kažnjava…

Hahahahahaha, naravno da je uvek nego drugi kriv :joy:

Kako on nije banovan ako ti je komsija iz mesta gde sve banuju?

Šta drugo osim sreća…

Zaradjuju 8k ko bi se uozbiljio i odrekao se toga.Ja kada zaradim 100e ja pevam ali mi je sve na sajtu cisto i ne koristim prevare,ali ako me banuju i ja krecem pop up,jer kad su iz gugla nikakvi onda cu i ja biti nikakav.

1 Like

Buraz, zbog tih likova što mlate po 8k eura, zajebavaju oglasivače a na kraju nama obore zaradu…

prije neki dan momak se ovdje žali kako mu je na adwordsu jedna stranica pojela 5€ … i to je upravo stranica koja je prikazivala reklamu u popupu … njemu se pojeli 5€ a nekome pojedu 50€ … dakle između ostalog, kradu i od domaćih oglašivača

Koliki je postotak clanova koji su pisali kako varaju sistem? 99%?

Zarada za balkan je godinama uvek bila od 0.50 do 1$

Ma dzaba sada sve kada je FB propao…

propao jeste za one koji igraju po pravilima, ali kada neko u grupi objavi vijest da je otkriven šabanov testament vjeruj da taj post zaista dobije odličan reach, plus ako je na tom sajtu popup …

Uzme na jednom postu 5k pregleda 15€ haha … (bubno sam inače) Dok mi… Ja sam sa 40k do 50k pregleda na dan pao na 10k… Toliko o tome ne znam da li da pokušajem na Instagramu šta…

Mozda ti je samo domena flagovana i automatski ima 5 put amanji domet… To se menid esavalo od Novembra pa do sad. Probaj par nekih drugih linkova objavit pa vidi kako prolaze.

Ja objavim sa sajta xxxxx.com domet 800 na jednoj od stranica… a onda na istoj stranici, isti clanak na domeni xxxxx.org preko 4000

Ako si meni ovo napisao… Odobrio sam domenu novu prije 2 dana pa ću na njoj probati opet vidit ćemo.


Njima nikad dosta!