Prezentacije.org

pozdrav ekipa. evo ja san napravija stranicu inspiriranu mojim mukama iz učeničkih dana http://prezentacije.org/
sobzirom na moje skromno iskustvo što se tiče izrade stranica, ima nekoliko nedostataka ali nadam se da ču uz vaše savjete to ispraviti :slight_smile:

po najviše me muče oglasi jer tija san probat sa e-targetom jer mi je nekako vizualno lipši i bolje se uklopi u stranicu ali nekako nemogu nikako naciljati reklame da mi budu vezanije konkretno uz moju stranicu tako da razmišljam bili bi se prebacija na ad sense

I kod adsensea ce ti bit isto,ako ga ne podesis. Na mom blogu se recimo znalo nac i reklama od ezo.tv (horoskopi), pa tena.hr (inkontinencija), a blog je ovaj u potpisu, koji sa navedenim oglasima nema nikakve veze. Najbolje bi ti bilo staviti adsense i u postavkama odrediti koje reklame ne zelis da se prikazuju. Ne znam, ali mozda i etarget ima slicnu opciju

ok probat ču sa adsenseom pa ču vidit kakvo je stanje, i ako ne ništa uvik mogu lako vratit na etarget

Stranica je super :thumbs up: i tematika je pogođena, a dizajn je kako bi to rekao simpatičan, vuće na apple…samo tako

etarget je sranje sta se toga tice, odaberem jednu kategoriju, a uvijek nesto trece prikazuje.

To je vjerojatno zato što nemaju dovoljan broj reklama. Da ih imaju na tisuče onda bi ih valjda sortirali po ključnim riječima…Da se onaj lik ne reklamira sa svojom knjigom koji je “obogatio” pola hrvatske, etarget bi prdnuo

drago mi je da vas se sviđa, prominija san sada malo strukturu oglasa i odlučija san još malo dat priliku etargetu da se iskaže samo zato jer mi je oku ugodniji i uklapa se u dizajn. ako ne ništa stavljam i tu adsense i briga me.