Prijavite lopova

Već je bila slična rasprava, pa je @needhelp stavio screenshot koliko troši na adwords i koliko štete mu takvi “pametni” kao ti naprave.

"Nisam siguran da li je dozvoljeno deljenje skrinsotova iz analitike tako da ces morati da mi verujes "
Žicanje klikanja na reklame isto nije dozvoljeno pa si to radio…

@c3po @mrcina ako banate ljude koji varaju tu preko foruma, mislim da bi mogli početi i ovakve koji varaju i kradu preko adsense i sličnog pa se hvale tu na forumu, jer ipak na neki način kradu i od korisnika foruma…

Osobno mislim da ih ne treba banirati. Zašto? Tako mi neupućeni saznajemo na koje se sve načine može “krasti” i na što da obratimo pozornost.

1 Like

Banirati nekoga je najlakša stvar koja se može napraviti. Mislim da je puno bolje za zajednicu da se članovi međusobno upoznaju i shvate s kim imaju posla. Izbaciti nekoga ne znači riješiti ga se ili riješiti problem. Doći će ponovno, samo ćemo ga svi opet morat upoznavat.

Znam da nije lijepo čitati kada se netko hvali da vara sustav, posebno sustav čiji si i sam član i gdje ti se nanosi šteta. Slažem se da je bolja ideja prijaviti prijevaru i nadati se da će pravda biti zadovoljena. Hoću reći, time što baniramo ove “hvalisavce” nećemo ih (sve) maknuti s foruma i dalje će među nama biti takvih kojima tu nije mjesto, ali toga ima u svakoj pori našeg društva, pa bi bilo čudno da ga nema ovdje.

Završno, ako ostali moderatori procjene da se ovdje treba intervenirati sa najstrožom kaznom, ja se protiviti naću. Ali, u ovom slučaju neću niti reagirati (osim što ću interno si neke stvari zapisati i zapamtiti).

3 Likeova

Bas tako, radio, proslo vreme :slight_smile:

Tad si bio glavna faca koja krsi pravila, a sad nebi stavio ss jer ne znas jel dozvoljeno? Znaci ne da je zabranjeno pa neces stavit nego ne znas… Meni to ispada kao da se samo izvlacis jer ni nisi tolko imao…

Stvarno na to nisam gledao tako vec jedan od laksih nacina za dolazenje do novca. Manje vise jedini nacin koji sam znao u to vreme.

Ovaj deo ako bi mogao da preformulises bio bih ti zahvalan :smiley:

Mozda, ko ce ga znati :joy:

Provuci ce se izgleda glupan, zadnji dana forsira IA, bas me zanima da li i tamo kako krade ili sjedi i klika na reklame :rofl:

Prijavio sam 5 stranica za ovakvo varanje prije dva tjedna i 4 su vec banovane,1 ne.

paralelno.info
balkanskimagazin.net
razni-recepti.com
novi-magazin.info

Na ovoj Adsense funkcionira iako ima popup

novinebalkan.net
Nasao sam ih jos 2 da varaju:
PRVA
DRUGA

1 Like