Prijavite lopova

Prijavite ovog glupog lopova sa pop upom

2 Likeova

I putem ove stranice vrsi kradju https://www.facebook.com/medion.baa/

Redovno ga prijavljujem sve njegove idiotske sajtove, ali ovaj se dugo drzi.

1 Like

Ne vidim problem… :smiley:

Ugasio pop-up…neki kolega odavde prati hehe…ili se na taj nacin pali gasi misli provuci googlu

1 Like

Sta ti on smeta? Kako on tacno utice na tebe?

Krade novce od nas koji koristimo adwords, tj. google ads.

Mislim da je gugl odgovoran za stetu koju vam on ili neko drugi nanese.

Pa ne navodi google ljude da klikaju na reklame.

1 Like

Pa ako on nekoga ostecuje toliko da taj neko mora po forumima da moli da ga prijave, onda mislim da je jednostavnije resenje prijaviti guglu da imas mnogo invalidnih klikova na svoje reklame ili promeniti mrezu za oglasavanje. :smiley:

Ne navodi ali ti guglu placas, njegov posao je da se bahce oko ljudi koji to rade.

Ovo je baš dobar primjer kako se lopovi međusobno solidaliziraju.

4 Likeova

Evo još jednoga.Jako zanimljiva pozicija reklame.Upitno je zašto baš tako?
http://lm.facebook.com/l.php?u=http://balkanskimagazin.net/2018/10/25/boga-molim-da-mi-spasi-darka-od-lorene-sve-krijemo-kuma-andreana-van-sebe-od-soka-za-nesrecu-saznala-u-becu-i-hitno-se-uputila-u-beograd/

zato što budalaš ne zna raširiti okvir eto zašto

metoda stara 5 godina, više ne radi

klinac pročita na nekom forumu i misli da njegovo može proći čak i sad

https://www.google.hr/search?q=“Klikom+na+sliku+pristupite+sajtu”

Izgleda da Google to toleriše.Ima ih stotine.

nema ih na stotine … ovo što si postavio ima 5 strana, šestu stranu ne možeš otvoriti … ima 50ak stranica sa veoma sličnim domenama ako ne i istim … što navodi da je to društvo od maks. 5 ljudi … a dovoljno je da jedan klinac podstakne njih 5 iz srednje škole da zarade lahku lovu

1 Like

Istina. Do pre malo vise od godinu dana sam radio nesto slicno. Sve to vreme kao i sada se oglasavam na Guglu, tako da sam bio na obe strane.

Dok sam radio adsense blackhat svakodnevno sam dobija po nekoliko prijava i tako skoro godinu dana. Moj adsense nalog je evo jos uvek aktivan. :slight_smile:
Tako da te prijave i nisu preterano korisne, a ni gugl nije najpametniji. :wink:

Ja sam to radio za drzave gde je cena po kliku isla i do nekoliko desetina evra. Ljudi koji to rade na domacim sajtovima tesko da imaju zaradu vecu od 200-300e mesecno i to su uglavnom klinci koji naravno zele neki novac brzo.

A sto se tice price da oni vama stete jer se oglasavate na guglu, ma dajte molim vas… :smiley:

Vecu korist ce te imati ukoliko vreme ulozeno u trazenje i prijavljivanje takvih sajtova iskoristite u pokretanje nekog svog projekta. Ima Gugl veliki broj dobro placenih ljudi koji su zaduzeni za sprecavanje varanja sa klikovima. Naravno vi mozete meni uvek reci da sam budala, da pricam gluposti i da nastavite da krivite decu od 15 godina da nanose vasem poslu “veliku” stetu. :slight_smile:

daj mi neki dokaz molim te, ne vjerujem ti dok ne vidim dokaz ništa

1 Like

Ovi sto rade ovakve stvari sa pop upovima treba uvijek prijavljevat guglu, ja sam nekoliko puta prijavljevao neke sajtove ali sam primijetio da google ne reaguje, u konkretnom slučaju kada sam ustao na sajtu pop upa nije bilo verovatno su dobili “dojavu”

Što se tiče premium oglašivača, Vidović objašnjava da samo 20% premium oglašivača ostvaruje čak 80% prometa, da ulažu mnogo i očekuju mnogo, pametno planiraju i ciljevi su im iznad cijene. S druge strane, čak 80% non-premium oglašivača ostvaruje svega 20% prometa, ulažu malo i očekuju mnogo, idu na kvantitet i bitna im je samo cijena.

Nisam siguran da li je dozvoljeno deljenje skrinsotova iz analitike tako da ces morati da mi verujes :smiley:
Naravno, nemoj da mislis da je za jednu drzavu CPC uvek bio npr. 20 evra. Na primer za Norvesku mi je CPC uglavnom bio od 1.5 do 2 evra. Ali znalo je da bude i klikova za koje sam dobijao i po 20-30 evra.

Uglavnom nise sa najvecim CPC-om su osiguranja, krediti, hipoteke i advokati. Cuo sam da su neki ljudi imali i zaradu od preko $100 po kliku, ali ni ja za to nisam video dokaze :smiley:

Ej ja sam jednom platio 10$ reklamu pa je sad uredu sto sam izvuko 20000$ preo adsensa, bio sam na obe strane