Prijedlog - prebacivanje podforuma najava događaja

Možda sam subjektivan u ovoj temi (ipak sam autor zadnjih par postova u ovom podforumu), ali možda ne bi bilo loše da se ovaj podforum konferencija i događanja pomakne negdje gore u hijerarhiji podforuma, možda čak i u kategoriju webmajstori.net.

Nekoliko ljudi mi se već javilo i kažu da uopće nisu znali za evente koje naša ZgFlex grupa ili neki drugi “oglašavaju” na ovom forumu, a voljeli bi da su dolaskom na forum vidjeli najavu.

Imaš u tom podforumu na vrhu link na kalendar događaja - ubaci događaj tamo, pa će se pojaviti i na kazalu foruma.

A kada dodaš temu u sam podforum, ona se pojavi na popisu novih tema svakome tko otvori popis novih poruka, i sigurno mora vidjeti temu. Pokušaj formirati naslov teme na specifičan način (npr. "Konferencija XY od 22. 4. - 23. 4.) ili sl. tako da se vidi da je u pitanju najava događaja, a ne diskusija o nečemu. Temu dodaj tjedan dana ranije, pa je bumpaj za 3 dana, pa za 2 dana, pa za 1 dan. Nemoguće da će je bilo tko profulati. Paz samo da se ne popneš drugim članovima na vrh glave s bumpanjem.

Što se dizanja foruma više tiče, ja sam malo out bio u zadnje vrijeme, pa ne dajem mišljenje o tome.

Isto tako važno - na samom siteu, idi u kategoriju tekstova “Novosti” i objavi tekst s najavom događanja.