Prijedlog u vezi zatvaranja nedopustenih oglasa

Continuing the discussion from [AUKCIJA] Facebook stranica 1mil:

Pa kad je vec zabranjeno i kad si zatvorio topic, daj ga i obrisi. Jer ovo je kao fol zabranjeno, a svi mu se mogu javiti u Inbox i svi vide taj oglas od takve zabrane slabe koristi.

3 Likeova

Nije bas konkretno vezano za ovo, ali ima veze sa oglasima na forumu.

Webmajstorski forum, na kome se najmenje prica o stvarima koje imaju veze sa tematikom foruma.Svaki dan index mi je preplavljem temama iz OGLASI kategorije.

Vec sam predlagao da se ta kategorija ukine, ili da se naprave neke restrikcije ali nista od toga.Ko hoce da prodaje svoje sajtove, domene koje nikog ne interesuju i slicne stvari neka ide na mjesta koja su namjenjena za to.

Ja bih ipak ovdje vise volio citati i voditi diskusije npr. o programiranju,web dizajnu,seo optimizaciji i slicno.

Ne, ne, dobro je ovako… ja volim i pogledati oglase…
Kolege su stavili oglas i s njima sam nekoliko puta ostvario suradnju… da nije bilo oglasa …

Čisto da dignem malo thread, pošto je ovo i dalje aktualno.

Ako je nešto zabranjeno, onda takav sadržaj treba brisati. Google kad indeksira takve oglase, samo će privuć još takvih članova koji će doći samo prodavati / kupovati FB lajkove.

Ili da se ukine ta zabrana i da se to normalno o tome piše jer ovo sad nema smisla. Kao zabranjeno je, ali svejedno možeš bez ikakvih posljedica otvoriti takvu temu koja će ostat na forumu i dalje.