Prijedlog za izgled "profil info" IDEJA

Prije svega da čestitam na novom izgledu foruma, kazu svaka promjena je dobra ma kakva ona bila. No ono sto sam htio da predlozim posto je sada vec to sve novo i radi se ne bi bilo lose posto je ovo forum za webmajstore, da izgled profila kad neko gleda “nas” profil doda se i jos jedna stavka Web stranica: www dot moja-stranica-neka dot com

Znaci ono “basic information” ne bi znaci bilo lose dodati i web stranicu tu jer ipak to i uklapa se u ovaj forum. Jer to je kao neka licna karta svakog webmastera osnovne informacije i njegova web stranica bi trebala biti sastavni dio profila.

Znaci na ovim slikama mozete vidjeti o cemu govorim :

Podesavanja tog bi vrsili normalno kao sto je prikazano na slici broj 1

[attachment=1]Pregledaj profil- unix - Webmajstori.Net Forum_1327885036426.jpg[/attachment]

Slika broj dva je izgled kako neko vidi nase osnovne informacije i tu kad bi tamo upisali web stranicu stajao bi link npr
Moja web stranica: www dot moja-stranica-neka dot com

[attachment=1]basic profil.png[/attachment]

Napomena:uzeo sam svoj profl za primjer tako da ne mislim da bi bilo problema za privatnost i slicno :wink:

A ako smatrate da ne treba dodati stavku “moja web stranica”(ili pod nekim drugim imenom) ja bi predlozio i anketu pa da vidimo treba li to dodavati u “osnovne infromacije nekog korisnika”.

A sta ako korisnik ne posjeduje webstranicu?

Ako ne posjeduje web stranicu onda samo ne popunjavati kao sto ja nisam popunio neka polja tipa facebook, linkedIN i slicno.

Lijep pozdrav,

Moltive uslišane, molim da testiraš :slight_smile:

Odlicno :slight_smile: Radi sve!