Prijedlozi za logo, cover i logo za fb

Molim vas postavite ovdje vase prijedloge za logo za portal, logo i cover za fb za sportski portal Poluvrijeme.info

Sa onim ciji logo izaberem uci cu u financijsku suradnju.

Mozete krenuti sa objavom vasih prijedloga

Sve verzije s “1/2” na slici su po meni nesto sto moze proci :slight_smile:

Mozete izraditi logo pa postavite ovdje da mogu vidjet ideju

Hahahhah, molim te reci da se salis

2 Likeova

Ne šali se (ozbiljan je). :frowning:
Pun je Forum ovakvih i sličnih spamera. Reći ću gazdi da nabavimo jaču metlu. :blush: :o:

1 Like

Vidio sam po dosta foruma da se tak radi. Napravis svoj logo, dobro ga zastitis watermarkom, postas u temu, logo koji se izabere plati se i dobije bez watermarka. Obicno se radilo i jednostavnim poslicima od 10-50$ koji iziskuju 10ak min posla.

Eto kako Need zna. Sadvtreba samo logo

Pa dobije ideju i sam skucka kroz :smiley: Najmanji problen je napraviti isti logo, kad vec vidis i dobijes ideju.

Uz to što je rečeno;

No, tako to ide na Upworku i sličnim platformama gdje se watermark postavlja automatski. Ovdje je to samo još više posla za onoga tko se javi na oglas i izvjesno je da pokretač teme očekuje da toga neće ni biti. :blush:

No, ne shvatite pogrešno molim vas; samo naprijed, kako bilo da bilo. :fu: :o:

Na digitalpoint forumu tako rade posao, samo što su tamo ljudi dosta ozbiljniji pa se posao na kraju i zaključi sa najboljim ( odgovarajućim) dizajnom. Koriste watermark naravno.

Ina li itko ko bi zaradio za logo

Evo kako sam ja to zamislio @nogometne1 , zar nema dizajnera više na forumu? Ako nekome treba neko grafičko riješenje neka se javi u pp …

3 Likeova

Nije lose. Koja cijena

Bump…12455

@nogometne1 nezz šta ti bumpaš, ja ti odradim logo i postaviš ga na svoju stranicu bez mog dopuštenja i boli te đoka, ne javljaš se više, ne spominješ plaćanje itd. znači neozbiljan si za poslovanje pa tako i vama drugima ne preporučujem posao s njim, previše neozbiljan…znam ja za watermark ali nije mi žao loga, džaba ti…ali bitno je da vi ostali znate da je ovaj prevarant…

1 Like

Hahahaha ladno uzeo logo a?
Mora da otvorim topic " predlog easy KWa za Amazon sajt" i da dam rec da necu da ih iskoristim, a bas me mrzo da trazim nichu i KWe :slight_smile:

Nije mi žao loga, kažem opet…proveo sam godine dizajnirajući i učeći, tako da logo odradim za 10 minuta uz malo mašte, ali volim raskrinkati ove prevarante, ima ljudi ovdje sa foruma koji pare posalju unaprijed i to se cijeni kod ljudi, zato je bitno napraviti razliku i raskrinkati ove prevarante, sad će @nogometne1 u onu temu dobri losi trgovci…

  • @Jeronimo034 moram da napomenem da mu nisam poslao niti jedan fajl, uzeo je ovu low quality sliku, to isto pokazuje kako vodi posao “samo da otpadne od ruke” hahah…
1 Like

Nisi ni dao br racuna rodjo

Kako onda da ti posaljem lovu kad neznam br racuna

ha-ha
P.S. Oprosti Muamer. :o:

1 Like