Prijevare kroz AdSense

Pa da, pokušavaju zavarat posjetitelje koji misle da su ti linkovi izvor gornjeg članka.

aj ovo je dno dna…Izvor … nema ga nikako. Ovo treba prijavit.

Isto tako,
http://www.skidajmo.com
u popup prozoru ima adsense / zar ovo nije kršenje

@Dzi - šta ima i šta se radi kod tebe … konkurencijo :))))

kad smo već kod hrvatski-web.com strahovito me podsjeća na monitor, na granici snošljivosti je.

[quote=“sime_zd”]Ma tu je suvišan svaki razgovor. Ovdje vlasnik pogrešno navodi posjetitelje koji klikaju jer misle da će pokrenut youtube video, a zapravo klikaju na oglase nesvjesno.

Svakome je cilj uklopit oglase na sajt da su dobro vidljivi i da se korisniku skrene pažnja na njih, ali ne ih dovoditi u zabludu i natjerati da nesvjesno klikaju na njih.[/quote]
Tak jeeee!

[quote=“b0sAnChE”]… Ovo treba prijavit.
[/quote]

Tako je. Internet policiji! Đizs krajst, de gledajte svoja posla.

Isto tako, probaj što naučit iz toga, umjesto stražarit.

Ontopic:
Inače, ima tih manje i više prihvatljivih stvari kod uporabe adsensa. Ako si daš truda i increasaš CTR (sam google često drži neke webinare n shit o tome) na mudar način, izgledalo to “nelegalno” ili ne, bravo. Dal će ovi dobiti ban ili ne saznat ćemo uskoro, nek neko provjeri sve to za 1-2 mj.

A prijavljivanje? To je gej. Ful on.

[quote=“Nosf”]Tako je. Internet policiji! Đizs krajst, de gledajte svoja posla.
[/quote]

Ne policiji nego Google. Imas na svakoj oglasnoj jedinici u dnu link koji vodi na stranice gdje mozes ostaviti feedback, a jedan od njih je prijava zolupotrebe. Ovo jesu nasa posla, jer utice na moju zaradu, ne domah ali dugorocno.

[quote=“Nosf”]
Isto tako, probaj što naučit iz toga, umjesto stražarit.

Ontopic:
Inače, ima tih manje i više prihvatljivih stvari kod uporabe adsensa. Ako si daš truda i increasaš CTR (sam google često drži neke webinare n shit o tome) na mudar način, izgledalo to “nelegalno” ili ne, bravo. Dal će ovi dobiti ban ili ne saznat ćemo uskoro, nek neko provjeri sve to za 1-2 mj.

A prijavljivanje? To je gej. Ful on.[/quote]

Pa sto ne bi prijavili… zbog takvih oglasivaci gube interes za oglasavanjem na adwords (adsense) jer ne uspiju realizovati sto su planirali.

A kako nema oglasivaca cijena klika pada na minimalnu…

Izgleda da i ti negdje varas, pa ne zelis da se o tome prica.

@Nosf - vidim na osnovu tematike sajtova i tvog besmislenog odgovora, da nema potrebe da ti išta konkretno odgovaram.

Garantujem da nikad ni cent nisi uložio u marketing, tako da i ne znaš šta je isti.

Stari ljudi kažu, bolje je i šutjeti, nego bezveze pričati. Prema tome, pročitaj post od nike-ta i uživaj u neznanju.

[quote=“trnac”]Tu pod Izvor obično piše odakle su pokupili podatke, bez toga izgleda malo nespretno.

BTW, ta stranica je sasvim solidno pozicionirana na tražilicama, uskoro će imati milju indexiranih stranica.[/quote]

Imaš li koji primjer s google-a :slight_smile: Baš me zanima

Idem redom :slight_smile:
Fala na edukaciji, za početak. Super mi je neš uvijek novo naučit, o tom ma-rket-ing-u i to. Nikad čuo niš o tome.

@bosanche
Skužih ja tek sad da se taj tvoj “ilegalac” iz primjera nalazi ono samo 2 svjetlosne godine iznad tebe u SERPovima, bilo bi kul eliminirat mu zaradu na temelju subjektivna mišljena :wink: Sad, da sam i ja tako uber, isto bih se bacao u garantiranje, al nemoš garantirat nešto što ne znaš, jel.

Jedino za što on može nastradat je dobit upozorenje od gugla da stavi više contenta na taj overlay window (sto ti zoves popup), taman da dodao jos opis download paketa - i opet nije u protivnosti s TOS.

Mozemo o marketingu drugi put, dok jos nesto izgarantiras.

@nike
Pa i jesam isprobavao svašta svojevremeno, iz vica ili eksperimenta, al nisam dovoljno blesav da isto radim na adsense. Taman da i radim to, zasto bi me smetalo sto se prica?

Napisali ste po meni nelogicne postove, iskomentirao sam ih i osim garancija i pretpostavki rado bih cuo nesto i strucno, ako ste u struci.

A sad obojica slobodno brainstormajte malo zasto tocno je cijena klika mala na balkanu i kako tocno funkcionira marketing.

Btw, nijedan se post nije odnosio na prvog lika, osim toga da treba pricekat i vidjet sto ce se desit, sori sime na tolanju teme iako je zabavno se razvila.
Btw, prijavljivanje je i dalje gej.

[quote=“Nosf”]

@bosanche
Skužih ja tek sad da se taj tvoj “ilegalac” iz primjera nalazi ono samo 2 svjetlosne godine iznad tebe u SERPovima, bilo bi kul eliminirat mu zaradu na temelju subjektivna mišljena :wink: Sad, da sam i ja tako uber, isto bih se bacao u garantiranje, al nemoš garantirat nešto što ne znaš, jel.

Jedino za što on može nastradat je dobit upozorenje od gugla da stavi više contenta na taj overlay window (sto ti zoves popup), taman da dodao jos opis download paketa - i opet nije u protivnosti s TOS.

Mozemo o marketingu drugi put, dok jos nesto izgarantiras.[/quote]

shame on you :slight_smile: knjiga akademskih riječi ti je pravo godila za doručak… no, ja ti preporučim malo i vode da se napiješ.

Što se tiče SERP-ova — veoma sam zadovoljan.

Overlay ili popup - No Content. I dalje tvrdim, ne kontaš u čemu je poenta.

fakat je lol…

[quote=“b0sAnChE”]shame on you :slight_smile: knjiga akademskih riječi ti je pravo godila za doručak… no, ja ti preporučim malo i vode da se napiješ.

Što se tiče SERP-ova — veoma sam zadovoljan.

Overlay ili popup - No Content. I dalje tvrdim, ne kontaš u čemu je poenta.[/quote]

Aj napisi jednu recenicu koja nesto konkretno znaci o svojoj briji o prijavljivanju i mozemo nastavit, ja inace volim dobru raspravu. Mozes pisat i o marketingu i kako to utjece na tebe, apsolutno svejedno, sam daj vise make a point.

Nema potrebe da pišem. Nisam rekao da ću prijaviti, nego da treba prijaviti. Ne volim lopove, a ovo definitivno spada u lopovluk.

Mislim da bi i ti definitivno mogao da zaradis i 5x više nego što sad zarađuješ, kad bi ovako nešto radio. Prema tome, play fair i to je to. Svima će biti dobro.

Nećemo dalje se raspravljati o tome, ti imaš svoj stav, ja moj i neka ostane na tome. Idemo dalje, pisat ćemo o svemu i svačemu, jedino tako možemo nešto i naučit. Slažeš se !?

Već zadnjih tjedan dana iz dosta grupa u koje sam učlanjen na facebook dobivam ovakve poruke da moram ovo otvorit kao ono
http://babavanga.noads.biz/
haha, nekužim zašto ovakve gluposti postoje uopće? naravno skužio sam da je račun uklonjen nakon dva dana poslje, al opet i opet ih dobivam, i kolko god se ja isključivo iz tih grupa na facebooku opet iz drugih grupa dobivam isti link, po forumima, svim mogućim news portalima u komentarima nalazim ovaj link, nekužim kak netko ima uopće živaca i volje za takvim što :smiley: al ovakav pokušaj prevare još nisam vidio :smiley: hahaha

da vidimo od danas koliko ce izdrazati sa adsensom

meni krasti moje pare … nece ici

Ovaj svijet je pun debila…

Je iko prijavio babu vangu? o.0

ja sam prijavio

Ukoliko ne dobijete očitanje Babe Vange to jest ne možete upisati podatke znači da radi na skupljanju kozmičke energije te pokušajte kasnije

znači nije prijevara, nego ste svi navalili sad i iscrpili babinu kozmičku energiju