Prijevare kroz AdSense

Forsira na klik na reklamu za nastavak, kako ih prijaviti?

vrhunski recepti dot info

1 Like

Taman kada se ponada isplati blokirat će mu račun

Prijavite ovog vanserijskog idiota, facebook page Dnevna doza Natprosjecnog Bosnje…Radi ovakvih vanserijskih idiota ja imam cpc 0.01 i bacamo novce na Adwords.

Usput mu oznacite vijesti na fb-u kao lazne, da se svakako pozdravi sa reachom.

P.S vidim pop-up mu je stavljen samo sa posjete koja dolazi sa fb-a.

Tog sam ja prijavljivao za pop-up ugase mu adsense na tom sajtu on samo sa drugim sajtom i adsensom i sve ispocetka.

Cak sam ga prijavljivao i zbog laznih a morbidnih vijesti ali eto vidis nista dok mu fb ne ugasi stranicu.

Ne znam koju bih definiciju za ovog maloumnika dao, ovakve bih samo slao na goli otok da tucaju kamen o kamen. I ja ovu stranicu redovno prijavljujem sa svih profila, ali vidim da mu reach lagano pada na linkovima.

ova vijest je prava ali satiričnog karaktera objavljena na jednom sajtu

ali da je baksuz jeste

Ma vijest nije ni bitna, bitno je sto vara sa pop upom i krade od oglasivaca. Facebookovi botovi svakako to nece ni provjeravati hehe zato odvojite 15 sekundi i oznacite mu vijesti lazne. Tad nek postavlja 150 pop-upova…

Ovo maskiranje vjerovatno tesko moze bot googla da provali, jer stavljaju sad samo za posjete sa fb-a i ovdje ih je par prodavalo fb stranice, a na ovaj nacin krali i KRADU…da ih ne prozivam…LOPOVI MODERNOG DOBA :cowboy_hat_face:

2 Likeova

Prijavis googlu uz link sa fb stranice i kazes da im se pop up pojavljuje iskljucivo za posjetu koja dolazi direkt sa facebooka…

1 Like

Nemos sve prijaviti… Previse ih je jednostavno. I cim dobiju ban samo otvore novi nalog.

Pogle sta je toga
https://publicwww.com/websites/"ads-okvir"/

2 Likeova

Koji mozgovi ne vjerujem vecinom recepti i savjeti znaju da to stariji narod klika i gleda pa nek klikaju po reklamama
hahahahahah

to se radi već 5 godina, naleti period kada niknu kao gljive posle kiše pa onda dođe period kada se google aktivira i u mjesec dana ih sve skloni … ko uhvati taj period ispod radara od 3-4 mjeseca dobar je

vazda igra mačke i miša

Ma samo rezati jednog po jednog, odnosno rezati im izvor posjeta. Prijavljivati im Facebook page i oznacavati stranice kao lazne vijesti, kada im ubiju reach mogu se slikati. Prosto ne moze vise spamati po grupama, samo im primarni izvor ubiti i to je to.

Ja gdje god naletim to isprijavljujem…,.I onda kmecimo i cudimo se sto je balkan u ranku sa Bangladesom po cpc-u. Nevjerovatno me ove stvari irtiraju…Tako da mi za to nije problem odvojiti vrijeme i prijavljivati…

pogledaj koliki je reach na novi.ba i ekskluziva stranicama, a koliko lajkova imaju

tačno ne znam kako ovi što rade sa tim popupom uspiju dobiti ikakve posjete na te popup stranice … iskreno mislim da oni rade za 2-3€ dnevno

Ma te dvije su ispamali previse, zato su im ubili reach, pogotov u vrijeme promjena sto se fb-a tice.

A ovakvi lopovi, mislim da je otprilike to im zarada do 10 e. Ovaj sto vodi stranicu koju sam naveo mi posebno ide na zivce, covjek ne samo da krade nego laze i izmislja one gluposti.

Dal bi se mogla poslati ova citava lista googlu?

ma vraga… znam ja njih par… jedan nedavno uzeo nekog novijeg bmw-a… a evo gledam posjetu (ako ovo valja) ispane da ove jace stranice sto varaju imaju skoro po milion posjeta mjesecno. A iz price sa jednim od tih likova- zarada je oko 7-8km po 1000 pregleda. Oni i podizu cijenu fb stranica jer im nije zao dati para kad ce izvarat na adsens i lagano povratit te pare

1 Like

ja sam pricao sa jednim momkom koji radi to i još refreshaju stranice kako bi imali više pregleda tj. smanjili ctr … i on je pričao o nekim ciframa 5-10 € … to je bilo ljetos

ako je kupio bmwa ne znači da radi samo to, ja sam 100% siguran da se prije 3-4 godine mogao kupiti bmw ako si radio sa ovim, ali sada mislim da je teško

a i ne vjeruj svemu što kažu, hoće oni da nakite priču da djeluju jebenije kao oni zajebali google, a vamo im 30% zarade na hosting ode

Ma odbija sada bolan GADS salje to u trash. Legalno zaradi 100e odbit ce ti 3-4e kamoli ovako :smiley:

1 Like

pa obično im je to prvi znak, kada jedan mjesec odbiju 40-60% posto na obračunu obično sledeći mjesec popiju ban

znao sam lika kojem su odbili 100% a nije ban dobio hahahahha

1 Like

preprodavao sam jednom od njih neke stranice… trazio sam po meni mnogo (nisu vrijedile toliko meni) a nije se ni cjenkao… Ako ima preko milion fanova na fb, zato mislis da bi imao 5e? Ako moze normalno zaradit 1000e mjesecno, onda moze i triput vise ako vara