Prikaz liste podkategorija u glavnoj kategoriji

Da li netko zna kako da izvedem da mi,kada kliknem na glavnu kategoriju u meniju,prikaze samo listu podkategorija umjesto excerpta svih postova?
Da pojasnim, imam kategoriju the best turntables, a podkategorije su the best turntables under 100 $, under 200 $ itd. Postovi se pojavljuju dvaput, znaci post koji je u kategoriji under 100 takodjer se pojavljuje i u glavnoj kategoriji the best turntables. Znam da je ovo defaultno wordpress ponasanje, ali zelim ovo izbjeci.

Pa možeš li izvesti radeći kategoriju item < 200 da joj parametri budu 100 < item < 200?

Disclaimer: nemam pojma kako si dosad namješt’o a sa WP-om radim jednom u 3 godine.

Nije woocommerce nego obican wp affiliate sajt. Nesto sam nasao sa nekom kodiranjem,ali neki tvrde da to ne radi. Treba mijenjati category.php medjutim ja u svojoj temi imam sve u loop.php i dio koda kojeg treba mijenjati kod mene ne postoji.

Ako mislis na prikaz u meniju onda slozis takav izbornik. Ako pak mislis da ti se otvori stranica na kojoj su izlistane potkategorije a ne excerpti onda moras editovat category.php template (ili ako njega nemas archive.php) po tvojim zeljama.

Znaci izbaciti onaj the_excerpt() dio i njegov css, a zamjeniti ga logikom koja izlistava podkategorije.

Mozes i kreirat page sa listom podkategorija i onda linkovat to umjesto glavne kategorije u izbornik.