Prikazivačka mreža na adwordsu

Želim postaviti prikazivačku mrežu na adw. i postavio sam, ali piše mi da moram broj posjeta na stranicu imati barem 100 mj. što i imam i puno više, ali se ne prikazuju. Dali ima neki tutorijal da vidim gdje sam fulao pri postavljanju istog.
Fala

Mislim da sam pitanje postavio na krivo mjesto, ako može admin prebaciti :slight_smile:

A gdje bi ti prebacio? :blush: :o:

Ne znam jesam li pitanje postavio na pravo mjesto :grin:

Lako je za to. Ako je ovdje, znači da je u redu. :blush:
Glavno da ne dvojiš kakvo pitanje si postavio? :smile:
Potraži po Youtubeu “adwords tutorial” i prati. :o:

https://www.youtube.com/results?search_query=adwords+tutorial

1 Like

Da ti ne mislis na Adsense a ne na AdWords? Adwords je da ti placas oglase da se prikazuju.

1 Like

Adwordsi za slikovni prikaz oglasa.

Adwords je za postavljanje oglasa na internet bilo display ili pretrazivackoj mrezi. Adsense je stavljanje oglasa na svoju stranicu. Sudeci po pitanju tebi treba adsense.

Da li imas GA postavljen na stranicu?

Remarketing želim napraviti, kada netko dođe na moj webshop na neki proizvod i ne kupi. Želim prikazivati oglase istim koji su već posjetili moju stranicu, remarketingom, odnosno da se vrate natrag na webshop.

Samo mala napomena da remarketing zna imati i negativan odjek jer zna biti ubitačan ljudima, pogotovo na mobitelima. Koristio sam ga neko vrijeme i neki moji klijenti se javili i doslovno popizdili. Više ga ne koristim.

I meni znaju dosađivati takvi oglasi kad posjetim neku stranicu, da probam, htio bih povećati konverzije.

Pa za remarketing ti trebaju posjetioci + postavljena mreza za remarketing ( znaci google mora ostavit barem 100 cookia da mu to ima nekavog smisla). Nad kime ces radit remarketing ako nemas posjete?
Da li imas vise od 100 unique usera? Da li google zna da imas vise od 100 usera?

Zbog čega bi bio ubitačan ako uzmemo u obzir da nećemo pretjerivati sa prikazom oglasa?

Pa tako je, ne treba pretjerivati. Meni je bio cijelo vrijeme ukljucen. Sad ga palim samo kad mi je špica…