Primanje novca na Webmoney

Ima li ko iskustva sa ovim retardiranim servisom?

Trebam primiti 1.100 $ na njega, a imam neke limite izgleda pošto je nov account. Pa možda ako neko može primiti taj novac, a meni onda poslati na Paypal sumu koju se dogovorimo sa uračunatim provizijama itd.

Moras napraviti verifikaciju, poslati im sken osobne ili putovnice i neki racun na tvoje ime. Tad te oni nazovu na telefon i pitaju par podataka koje si stavio prilikom registracije. Ja koristim WM jedno 3 god, od toga 2 imam povezan sa Payoneer karticom sa kojom dizem lovu.

1 Like

Hvala ti za info. Reci mi kada se to odradi sve, koliki su onda limiti na dnevnom, nedeljnom i mesečnom nivou za primanje novca?

Limiti ovise o stupnju verifikacije koji odradis, a ima ih nekoliko. Ovdje su za nize stupnjeve
https://wiki.wmtransfer.com/projects/webmoney/wiki/Limits_for_payments_acceptance_via_Web_Merchant_Interface

A ako dosta vece limite od toga, traze cuda i cudesa, npr. ovjerenu nekakvu izjevu od javnog biljeznika itd. To je bilo prije 2 god kad sam ja uzeo Payoneer karticu, ne znam jel se to promijenilo jer nisam naisao nigdje na tutorial kako odraditi vise stupnjeve verifikacije, tako da ovo zadnje ne mora biti istina.

PS - ja sam se mjesec dana navlacio sa njihovim supportom da uspijem odraditi verifikaciju jer sam vjerojatno nebi uspio

1 Like