Priznaju li poslodavci u HR polozene online tecajeve?

Zanima me da li poslodavci u HR priznaju tecajeve, placene ili free, koji se poloze na raznim online stranicama?

Poslodavca, privatnika, zanima samo da li znas ili ne znas nesto da radis. Njega ne zanima da li si ti polozio neki xy tecaj na nekoj xy stranici.

Tocno to sto je rekao AMG, bitno je samo dali ti znas raditi ili neznas, mozes imat 1000 diploma i neznam ti ja cega ali ako u praksi neznas obavit poso kako treba dzaba ti :smiley:

Malo ste pobrkali loncice,tako je po vani,kod nas je jos uvijek bitan papir a ne znanje,ako nemas papir neces ni dobit sansu da se dokazes.

U svakom slučaju će ti ti biti plus kod poslodavaca.

Ovdje u njemačkoj se dosta draži “papir” kao dokaz kad je riječ o poslovima programiranja.

Radim i sam vani i kod zaposljavanja nije ih bilo briga niti za diplomu niti nista, bilo je bitno samo da znam raditi to za sta se prijavljujem. A znam da je kod nas jos uvijek dosta bitna diploma i slicno tome, zato me i zanima da li ima koristi od polaganja kakvih dodatnih tecajeva. Slobodno bacite neke dobre webove koji imaju priznate tecajeve te koji bi imali neku vrijednost ako se poloze.

O kojem je točno poslu riječ?

Za marketing, definitivno Google AdWords/Analytics certifikati su plus,
Magento, Drupal, Typo3, Zend, Symfony imaju svoje certifikate koji imaju neku težinu.