Problem dodavanja videa sa FB i Instagrama

Imam neki problem sa dodavanjem videa sa FB i Instagrama, kad unesem url uopste ne konvertuje u video zapis. Prvi put se desilo jucer, a evo i danas. Sa YouTube linkovima je sve ok. I isti problem mi je i na drugom sajtu. U cemu bi mogao biti problem? Probala sam i preko classic editor sve isto

Već ranije je bila vijest da će Facebook uskoro zabraniti takav prikaz objava van svojih stranica, tako da je očito već započeo s tom implementacijom:

1 Like

Mnogo hvala za link. Sta sad da ugradim, taj oEmbed u bussiness manager ili je jednostavnije taj Smash Balloon? Ako netko zna koja opcija je bolja zbog Instant articles bila bih zahvalna

Dodala sam Smash Balloon Instagram Feed plugin, odma kroz postavke sam dodala i za Facebook feed besplatni dodatak. Nisam uopste ispunila postavke za ID stranice i access token, sve sam ostavila prazno, nego sam odma otvorila oEmbed u postavkama i konektovala FB , to je sve sto se treba uradit, momentalno je odobrilo i za Instagram feed linkove, tako da sad radii normlano i video se pojavi odma nakon dodavanja url-a. Eto ako nekom bude od pomoci


Samo to sam odradila i sve radi ponovo

1 Like

Eto, riješeno čak kroz mini tutorial. :grinning:

1 Like