Problem indekisranja stranice

Pozdrav, ovako, imao sam stranicu , nju sam indeksirao na google webmaster i za mjesec dana se pojavila na google tražilici sve ok, ali promjenio sam hosting pa i url, pa sam ju izbrisiao i onemogućio , isto tako na webmasteru sam izbrisao za optimizaciju te str,

sa novom str. sam sve isto napravio , sad je proslo 5 mjeseci , prijasnja domena se jos uvijek pokazuje iako je prazna , a nova ima tek 5 indeksiranih stranica(a glavna nije među njima) prijasnja ima ista sadržaj kao ova, kako da uklonim do kraja ovu prijasnju sa tražilice i kako da sadašnju smjestim ?

Permanent Redirect 301 sa stare stranice na staroj domeni na novu stranicu

Pažljivo si postavi konfiguraciju kod takvih situacija, također koristi tzv. “301 redirect” mogućnost.
Jednaki sadržaj? - bolje bi bilo da si napravio još kvalitetniji sadržaj, nego li kopirao već postojeći Opet, domena je nova, treba joj vremena. Dovući nekoliko novih linkova na stranicu. Budi strpljiv. :wink:

Prvo napiši u googleu:
site:tvoj-site.com

-Ako ti prikaže rezultate znači da je stranica uredno indeksirana i sve radi
(možeš probati i: links:tvoj-site.com čisto da vidiš linkove prema tvom sajtu za koje zna google)

Drugo i najbitnije, moraš na staru domenu ubacit .htaccess fajl koji redirekta sve na novu domenu:

RewriteEngine on

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^stari-site\.com [OR]
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.stari-site\.com
RewriteRule ^(.*)$ http://www.tvoj-site/$1 [R=301,L]  

Još bi bilo dobro napravit na novom sajtu da uvjek prikazuje “www” verziju sajta:

RewriteEngine on

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^tvoj-site\.com
RewriteRule ^(.*)$ http://www.tvoj-site.com/$1 [R=301,L] 

hvala na odgovorima, problem je sto je stara domena besplatna .tk domena , iako sam izbrisao hosting i izbrisao da prebacuje i na stranici koja daje .tk domene , i izbrisao na googlu webmasteru , opet se pojavljuje, mogu stavit da mi redirektira na novu domenu ali , sta mi onda vrijedi nova domena,jer mi nece promjeniti domenu, od nove stranice od 107 indeksirano je 60, i ne zeli mi prikazat na googlu trazilici novu domenu, vec staru i kad kliknem na staru , prazna