Problem na pocetnoj stranici

Instalirana tema, aktivirano “Demo”, instalirani svi potrebni plugini itd…
Kada sam aktivirao “demo” postovi su tu, i nalaze se na pocetnoj stranici, e kad obrisem postove i ubacim svoje nove postove ne izlaze uospte na stranici, u cemu je problem ne znam?

a ovo je taj neki kod koji se nalazi iza svega ovoga(valjda)

[vc_row][vc_column width=“2/3”][jnews_hero_13 compatible_column_notice="" hero_margin=“0” hero_style=“jeg_hero_style_7” content_filter_number_alert="" post_offset=“6” unique_content=“unique1” hero_height_desktop=“500px” hero_height_1024=“438px” hero_height_768=“430px” hero_height_480=“280px”][/vc_column][vc_column width=“1/3” set_as_sidebar=“yes”][jnews_block_21 compatible_column_notice="" number_post=“4” post_offset=“2” unique_content=“unique1” first_title=“Istaknute priče”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][jnews_block_22 compatible_column_notice="" number_post=“4” post_offset=“2” unique_content=“unique1” first_title=“Trenutno u trendu”][vc_column_text el_class=".jeg_inline_subscribeform" css=".vc_custom_1628826221980 { border-top-width: 3px !important; padding-top: 35px !important; padding-right: 35px !important; padding-bottom: 35px !important; padding-left: 35px !important; background-color: #f7f7f7 !important; border-top-color: #1b8415 !important; border-top-style: solid !important; }"]

Primajte dnevne novosti u svoj inbox!

Pretplatite se na našu email listu kako biste svakodnevno primali ažuriranja!

Leave this field empty if you're human:

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][jnews_element_header compatible_column_notice="" header_type="heading_6" first_title="Najnovije priče"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="2/3" offset="vc_col-md-8"][jnews_block_4 compatible_column_notice="" number_post="5" post_offset="0" unique_content="unique1" excerpt_length="20" pagination_mode="scrollload" pagination_number_post="3" pagination_scroll_limit="0" ads_type="image" ads_position="2" ads_image="29" ads_image_link="#" ads_image_tablet="29" ads_image_phone="29"][/jnews_block_4][/vc_column][vc_column width="1/3" sticky_sidebar="yes" set_as_sidebar="yes" offset="vc_hidden-sm vc_hidden-xs"][jnews_element_ads compatible_column_notice="" ads_type="image" ads_image="28" ads_image_link="#" ads_image_tablet="28" ads_image_phone="28"][/jnews_element_ads][jnews_widget_popular compatible_column_notice="" title="Popularne objave" limit="5"][/vc_column][/vc_row]

vidi u podesavanjima tih blokova sta je definisano da se prikazuje …

moze biti definisano da se prikazuju samo odredjeni postovi ili da se prikazuju postovi iz odredjene kategorije …

Ne znam o kojoj je wp temi reč (mogao bi da je instaliram na wampserver) pa da" bacim oko" na nju .Al verovatno tema baca ili na kategorije demo ili forsira na neki način demo članke Pogledaj u sve članke(pretraži po naslovu unutar admin panela) u toj demo verziji.Ili kako kolega reče kategrije pogledaj

sve sam pregledao, jednostavno ne mogu pronaci…

U pitanju je ova tema Writy – Premium News, Blog & Magazine WordPress Theme , sve sam pretrazio, ne mogu naci resenje…

Ovo sam vidio u kodu koji si kopirao. Kad dodaješ novi post ili editiraš postojeći, je li vidiš igdje polje za odabrat Unique content ili nešto slično? Djeluje mi kao da filtrira sadržaj i da negdje moraš odabrat ovu opciju. Ili je probaj skroz izbrisat iz shortcodea pa vidi hoće li se išta dogodit?

primetio sam to i ja, kad idem editovati pocetnu stranicu putem WPBakery page builder, izlazi mi ovo


kad idem recimo na Jnews - hero 13 da editujem, izlazi ovo

pokusavao sam da izmenim ali neuspesno…
ako je neko zeljan mogu mu dati admina da vidi…

Mogu ja pogledati, pošalji podatke

Evo mogu i ja pogledati ako nije rijeseno…

Hvala svima na pomoci, reseno je, moze lock!

1 Like

I Think Issue will b resolved.