Problem oko kupovine domena na Godaddy

Pozdrav,

kupio sam domen na Godaddy.com, platio sam ga i nikako da mi se pojavi na listi domena. Do sada nisam imao takvih problema, domene koje sam kupovao automatski su se pojavljivali i mogao sam raditi sa njima šta sam htio. Došao mi je mail da su naplatili ali domena nema.

Domen je i dalje slobodan na godaddy.com servisu, a sada sam vidio da je na drugim servisima takođe dostupna i da je cijene kao “premium”.

Očigledno je neki propust kod godaddy-a ali šta sada ja da radim?

Traži ih da riješe problem, ili da vrate novac. Ako si platio sitnu cijenu a domena je kao premium, probaj je dobiti za te sitne pare. Ako ne ide neka vrate lovu.

1 Like

Riješili su tako što su mi oduzeli domen, izvinili se, i sad stavili ga na premium. Toliko o mojoj zaradi na domenama :wink:

Može ime domene ako nije problem?

Fukare. lova mu nista ne znaci ali trebali su da ostave domen. znaci svidelo im se pa da uzmu natrag.

To je bila greška GD sustava. Ta domena je rezervirana od strane registrya i ima premium cijenu kod registracije.

Teorija je tačna, ali ja sam pogriješio pri kupovini domena kupio sam domenu koja u nazivu ima BILLIG umjesto BILLING, moja greška nije bila priznata kod istog GoDaddy, samo su rekli da im je žao… Ali šta je tu je nek’ im je sa srećom.

1 Like