Problem oko ponovnog preuzimanja teme

imam problem da kupljenom temom putem themeforesta.tema mi je izbacivala nekakve bagove pa su mi rekli da trebam temu ponovno preuzeti gdje sam je kupio ali ne znam tocno gdje da je preuzmem.poslali su mi mail ovog sadrzaja:
You can get the notice away by updating to the latest version of Starhotel as it’s hotfixed. Please redownload it from Themeforest and follow the instructions in the documentation how to update.

sa njihove stranice pokusam skinutu istu temu koja se nalazi u mojim postavkama i narvno nece jer tema vec postoji pa me zanima gdje da tocno ponovno preuzmem novu verziju teme?
svaka info je dobrodosao

pa sa themeforest. Odes na themeforest tamo se ulogiras pa u tvoj account downloads i to je to.

Jesam i javlja mi da je tema vec skinuta i da se ne moze raspakirati u wp.Treba mi nova ili osvjezena tema

Pa ukloni trenutnu aktivnu temu, privremenu postavi jednu od tema koje dolaze s WP instalacijom, ukloni staru temu i onda dodaj novo koju si preuzeo s themeforesta, ali gledaj što uploadaš, jer obično prvo trebaš raspakirati datoteku…

O.k. hvala ti.samo jos jedna info hocu li izgubiti podatke sto sam dosad radio i sve morati ispocetka posto je site gotov ili ce se podatci sacuvati?

Kao sto ti pise tamo gore, follow instructions how to update
Samo prati to i sve ce ti ostati, ako si radio modifikacije koda direktno na temi bez child teme to ces izgubit.

Sadrzaj stranice ce ti ostat bez brige. Meni nisu jasne te teme koje treba brisat pa ponovo uploadat da bi ih se updatealo. Sta nema neki bolji nacin? Zadnji put kad sam to radila mi je stranica izgledala ko kupus kad sam ponovo uploadala temu i sve sam trebala ispocetka custumizirat.

Nisam se jos susretao s time. Najcesce radim FTP s overridom i bok, ni ne pitam WP bi li on mogao. Ili, themeforest plugin za update tema… Ovo gore mi je skroz strana tematika. Ne razumijem zasto temu jednostavno ne pregazit s FTP-om…

Ma to me i ljuti.platim temu a toliko zajebancije od revolution sladera do ponovnog upladovanja teme.ok da je besplatna.platim 60€ a toliko problema!
Valjda ce sad biti ok.? Javim se da kazem rezultate :slight_smile:

Platis Windows 150€ pa ga svakim formatiranjem opet podesavas, osim ako nisi radio backup isl … Instaliras drivere, podesis desktop, aplikacije mrezu i svasta nesto… To tako ide. Ako ne radis backup, child temu ili sebi zapises gdje si sta mijenjao.

Ja ne radim child teme pa sam nedavno nakon updatea teme radio prepravke. Nije ih bilo puno srecom, ali svakako razmisljam da u buduce radim chid teme

1 Like

sve rjeseno bez problema.izbrisati staru i postaviti istu samo noviju.prijatelji hvala na infu i nadam se da cu vam ja vam pomoci ako budem mogao :wink: