Problem oko prebacivanja rezultata pretrazivanja na novu domenu

Pozdrav, imam jedan problem u vezi prebacivanja rezultata pretrazivanja na novu domenu.
Promijenio sam domenu stranice i zelim prebaciti sve rezultate pretrazivanja sa stare na novu domenu.
U google webmaster toolsu sam prijavio promjenu adrese ali koliko sad vidim on mi ju je poceo indeksirat kao potpuno novu stranicu. Za staru stranicu mi je javio da tu domenu ne moze vise naci (makar sam javio da je promjenjena domena). Da li netko zna kako rijesiti problem?

Hvala :slight_smile:

Da li si postavio 301 redirecte sa stare stranice na novu?

Nisam, napravio sam onaj obican redirect sa time 0 koji su ljudi stavljali jer nisam imao opciju stavit 301 redirect, ali mi nije niti trebalo kada je domena 2-3 nakon toga bila neaktivna.

dali si jos uvijek u posjedu stare domene? Ako nisi, google nema s cega preusmjeravati na tvoj novi web. Stara domena je trebala ostati aktivna bar jos jedno 6 mjeseci. Pored toga, u webmastertoolsima si rekao guglu da preusmjeruje samo index stranicu stare domene na index stranicu nove domene. Sve ostale stranice poput staradomena.com/nesto, staradomena.com/nesto1/…itd bi morao “manualno” preusmjeriti s htaccess-om

Nisam vise u posjedu stare domene pa zato. Svaku podstranicu sam “rucno” preusmjerio jer nisam imao drugu opciju, nije bilo puno podstranica pa nije bio neki problem. Da li se mogu prebacit nekako google pretrazivanja na novu domenu sa istim sadrzajem ako je stara domena neaktivna, tj. vise nije u funkciji u kojoj bi trebala biti?

stara domena je neaktivna

  • nisi koristio 301 redirekt, nego refresh meta tag
    = izgubio si sve i počinješ od početka

Nema pomoći.

Aha hvala. Problem je taj sta sam ja saznao da cu ostat bez domene tek kad sam ju isao obnovit par dana prije…pa je zato doslo do toga, ali sad kad sam ja jedini vlasnik domene nece se to vise dogodit :slight_smile:

Do cega je doslo? Nisi imao 7 eura za obnoviti staru domenu (koju u biti nisi ni trebao mjenjati)…slabo ces se stari moj nakita naprodavati preko neta :wink:

Nisam mogao obnovit staru domenu pa sam morao uzet novu…

po tvome onda za godinu dana mozda neces moci obnoviti niti ovu novu domenu?!

ovu cu moc