Problem s Adsensom - oglasi se ne prikazuju

Pozdrav, moze li mala pomoc. Adsense mi je odobrio oglase, sve sam odradila sta treba ali mi se oglasi jos uvek ne prikazuju. U cemu moze da bude problem?

Polako treba proći neko vrijeme. Samo strpljenja.

Proslo je nekoliko dana🙂

Meni to “neko” vrijeme traje 6 mjeseci a jos oglasa nema. Racun odobren ali na njemu ima obavijest: “Ograničenje prikazivanja oglasa: Račun se ocjenjuje”

Znaci nesto je do njih…pomislila sam da sam nesto pogresno uradila ili da trebam jos nesto, ne znam…

Prosjek je 14 dana … malo strpljenja

Sto vise pregleda na sajt i reklame ce se pojaviti

1 Like

Vazi…hvala narode na odgovorima :ok_hand:

1 Like

Jesi uploadovala ads.txt file na host?

1 Like

Jel itko ikada na kugli zemaljskoj uspio vratiti u život banirani Adsense račun? :disappointed:

Još čuo nisam. Ako uspije neko plaćam mu formulu 5k € :smiley: (imam 4 banovana po 4-5k)

1 Like

Jeli se smije oglas stavit preko linka na clanak i malo css-om napraviti prozirnim i tako povecat klikove ? Koliko treba da uhvate ? Jel se tko upustao u takve malverzacije :grinning: ja bi samo probao na dan dva da vidim :joy:

Probaj pa nam javi :smiley:

3 Likeova

Meni su vratili racun u (2012g.) nakon cca 5g sto je bio blokiran, iskreno ne znam jesu se prebacivali na novi sistem pa zabunom odblokirali ili sto. Samo account je bio resetiran i sve je krenulo od 0, prosle zarade ne mogu vidjeti u istom.
Vratili su ga sami od sebe jer sam slucajno se pokusao logirati na stari acc i vidio da radi, nisam trazio da odblokiraju, ni nista.

1 Like