Problem s displayom na novom laptopu

Kupio laptop samo za puta da mogu da radim, i evo ga odma prvi dan ogroman problem… Display nesto zmikce… i onda nakon 10 min, ovako:

Ako probam uhvatit screenshot, hvata ga normalno (ne ovako podijeljeno), sto bi trebalo znaciti da je do hardwera a ne do softwarea? Imam garanciju, al tesko da cu iskoristit jer sam trenutno u Vijetnamu…A nikako mi ne odgovara da sad moram nosit na poprovak, cime bih izgubio garanciju, ili da moram kupit novi za posao

ima li iko iskustva?

Pitam glupost, stavio si najnovije drivere za grafičku i osigurao pristojno hlađenje?

Prema slici nisam siguran da je ovo isključivo softverski problem.

Mene plasi da je do hardvera a ne softwarea. Nije se ugrijao, upalio sam ga malo da odradim nesto, nista zahtjevno. Driveri su ono ka up to date… kontam da ih obrisem pa rastertujem komp da windows instalira onaj basic driver

Znaci imao sam dva graficka drajvera, jedan je neki intel a drugi je bas od graficke… reinstaliram prvi i evo ga- djeluje kao da je problem rijesen…

Joj jesam ispizdio, ne mozete vjerovat koliko :smiley: Znaci prvi dan ovdje (putovao sam 2-3 dana jer samprespavao u BG i bio u IST jako dugo) i bas sam izbaksuziro… izgubio dzemper a jaknu ostavio na aerodromu, ugano zglob… pa kasnio na ukrcavanje i morao trcat s jednog kraja aerodroma na drugi (s onakvim zglobom, ko dinja), jos sam neku kremu zaboravio sto mi treba, a sad nez ni kako se zove hehe

Ako se po jutru dan poznaje…

Ajmeee :poop: Pa bas bezveze, ali moraces plan B i sve prilagoditi situaciji.

Mast za zglob je vjerovatno neka protiv bolova, voltaren mozda?

Sretno!

Plan B je otic kuc, popravit, i zaobici prvi dio puta :smiley: Sreca pa ipak nece doci do toga, problemi s drajverom, a ja se us**o da je otislo nesto fizicki

Lioton- al je za spustanje otoka, ne protiv bolova? Za bolove imam paracetamol :smiley: , sreca imam i steznik za zglob, ponjeo z asvaki slucaj i bice od pomoci

Oćemo temu o putopisu i yt kanal. Jesi uzo gopro?

1 Like

Tajlandjanka sa ubojitim kopljem ver 2

ma nisam, kontao u BG uzeti, al se smrzo ko ■■■■■, ai nisam mogoa hodat, tak da na kraju nisam nista ni uzeo, a i imacu dosta posla, nema se vremena za snimanje. Problemi naci ogovarajuci smjestaj za radit

Skontah tek kad procitah drugi dio. Mislila sam naravno na zglob. Laptop mozes i tamo kupit valjda, pa popravljaj kad se vratis.

I koji su ti prvi utisci tamo?