Problem s instant Articlima

Pozdrav,

zelim podesiti FB instant ARticles, kada dodem da potvrdim sajt stoji mi slijedeće:
Regain Access to Instant Articles
You’ve lost access to Instant Articles because you’ve become an inactive publisher on Instant Articles. To reapply for access to Instant Articles and all of your saved info, create at least 10 articles in your production library and submit for review.

Kada idem na Connect Your Site ukucam domenu, prikaze mi ovo:
The fb:pages tag on the url doesn’t contain this page’s id. The url has fb:pages tag but they don’t have this page’s id. Please work with your developers / webmaster to add this tag to your website.

ID je postavljen na stranicu i ispravan je 100%

Da li netko zna kako da riješim ovaj problem?

Ne mogu editirati post, pa cu na ovaj nacin. Ovo mi pise u IA postavkama:

Regain Access to Instant Articles

You’ve lost access to Instant Articles because you’ve become an inactive publisher on Instant Articles. To reapply for access to Instant Articles and all of your saved info, create at least 10 articles in your production library and submit for review.

Nisi bio aktivan,nisi nista objavljivao.Sad trebas napraviti 10 clanaka da bi ponovo mogao aplicirati.

1 Like

To sam i napravio, sada da čekam odobrenje?

Ja ne mogu napraviti ni 10 clanaka jer nemam neki minimalni saobracaj,koji ne znam ni koliko minimalan treba da bude.Vidim da kukaju za cpm pa se ni ne trudim oko IA.

Koliko dana se ceka da pregledaju 10 clanaka koje sam poslao na pregled?

Prije se mogao neki Instant Articles clanak obrisati na FB, sada to vise ne moze ondje gdje se prije brisao, da li netko zna na koji nacin da ga obrisem?

Da ne otvaram novo pitanje. Ima li netko ko radi sa IA problema ovih dana? Od juce mi se clanci ne pojavljuju kao instant articles nego kao weblink, u production articles nema erora, sve su LIVE/published ali kad se podijele nisu u IA. Prvi put mi se to desava, ako netko zna sta bi mogao biti problem. Jer obicno ne isu u IA objave koje imaju eror, ove su sve ok. Cak su mi i stare clanke poceli vracat na weblink, nisu u IA. :roll_eyes:

Od sinoć mi svi članci na IA unpublished, ovi ranije sto su objavljeni ferceraju ok. Nisam izgubio monetizaciju. Ima li još neko sličan problem?

U zadnje vrijeme ima problema oko IA i toga, unpublished itd. Meni je isto zadnj par dana bilo tako, sad se nekako vraca u normalu

1 Like

Danima je tako u Srbiji i svima je tako

Probajte sliku i link stavljat jedino tako ce vam konvertovati u IA

Au ladno prođe svaka posle 2 sekunde. Što se ovo dešava? Jel nisi imao problem zbog načina konvertovanja u IA. Ja samo jednu tako podelim, pa obrišem pa onda normalno delim link.

Prikazivali bi se samo onima koji ulaze direktno na web. Npr organic posjete, posjete preko lite facebooka ili kad objava nije u IA. Kad je objava u IA, svi koji uđu da je procitaju , vidjet ce oglase od Audience Network. Sto se tice impresija, za Bosnu i Srbiju su male, variraju svaki dan od 0.20 do 0.60, Hrvatska je malo jaca, zna biti ii 1.5. Njemacka i USA bi vas izvukle pa bi CPM vjerovatno bio oko 1.20- 1.50. Mozda i manji. Na posjetu od 350k bi trebali imati NAJMANJE 1000-1200 dolara, ali sve zavisi koliko ih je vdjelo oglas.To bi bilo sto se tice zarade, a stos e tice pisanja tekstova koji su podobni za IA tu se treba pazit, ne dozvoljavaju dosta tema za monetizaciju, crna hronika i slicno. A nista ne kosta da probate mjesec dva :innocent: