Problem s thumbnailom u WP Newspaper temi

Dragi WP masteri,
Instalirao sam Newspaper 7 temu u svoj WP site. :blush: No, odmah se pojavio slijedeći problem: thumbnailovi koji označavaju postove nemaju sliku na sebi. To je stoga jer da bi se vidjela slika mora biti Featured. To je ogroman posao sve prebacivati tako + još tada se postavlja dupla slika u postu. :frowning:
Nema slika ni na stranici tagova ni kategorija. :frowning:
Može li se ovomu kako doskočiti, jer postova ima ne znam ni ja koliko, site je iz 2004.

Postoji i ova opcija u temi, ali ne ispravlja problem. :frowning:
featured
Znam da mnogi imaju ovu često spominjenu temu. Jeste li kako doskočili ovomu? :blush:
Hvala. :o:

Pusti link na pm da pogledam ne razumim te baš najbolje :smiley:

Što nije jasno Zdenga? :slight_smile:
Thumbnaili na indexu ali i u kategorijama i tagovima su bez slika jer nemam featured slika u postovima. Prije je radilo i bez njih u drugim temama. :frowning:
Pokušat’ ću s nekim pluginom, pa javim… :o:

Riješio sam stvar, djelomično. :frowning:
Slični plugini uglavnom, barem mi se tako čini, rade druge stvari osim toga što piše da bi trebali, sve sam pobrisao. :blush:
Upotrijebio sam jedan koji već koristim na drugom siteu, znači provjeren. To je “Video Thumbnails” i on će napraviti featured image za stranicu ako je barem jedan Youtube video na njoj, po prvom. Neće raditi automatski sve retrogradno, ali nije mnogo posla; treba otvoriti stranicu, odrediti da bude vrsta stranice - video (ta mogućnost se otvara), save-ati je i to je to. :blush:

Ako netko ipak ima iskustvo traženo u prvom postu, napišite slobodno, nećemo vas globiti, dapače. :smile: :o:

Probaj next gen facebook(ima sve social nije samo fb ali tako se zove) plugin.
Meni resi uvek sve probleme oko meta data.

Kakve veze meta ima sa njegovim problemom, idi kradi sa pop-upovima ne mlati praznu slamu.

1 Like

Tebe neko nesto pitao?
Da znas pomogao bi.
Tako da bolje sebi postavi isto pitanje sta trazis ovde.

Mozda nesto ovako:

1 Like

Hvala ti Mrgoode svejedno, :blush:
to je vrlo slično ovomu što sam već isprobao, a i rezultat je takav: :frowning:


Slika ima na svakoj stranici barem nekoliko.
No, sve je u redu, koristim gorespomenuti plugin koji skida YT thumbnail. To je na koncu jako dobro, pogotovo jer velika većina tih stranica ima takav video, a gdje nema, ubacit’ ću sliku ručno. :blush:

Hvala svima, pa i meta tag majstorima. :smile: :o: