Problem sa AdSenseom - ne prikazuje oglase na oba sajta?

Prije otprilike oko godinu dana adsense mi je odobren i poceo sam ga koristiti na sajtu sa kojim sam i aplicirao.Oko 5/6 mjeseci nakon toga kupio sam news portal od jednog clana sa ovog foruma i stavio adsense kod i na taj sajt i sve do juce je bilo uredu.Onda sam primjetio da mi je zarada adsensa 0.$ pa sam
odma vidio da ni na jednom od ta dva sajta vise nema reklama.

Usao sam na mail i vidio sljedecu poruku

Your application has been successfully reviewed. Now you need to create your first ad unit and place the ad code on mojsajt.ba to fully activate your account. Note that before your account is fully activated, only blank ads will appear on your pages. Once your account is fully activated, you’ll receive a confirmation email and begin to see live ads. Please don’t click on your live ads, even to test them – doing so isn’t permitted by the AdSense program policies.

Na news portalu se uglavnom nalaze kopi-paste vijesti,dok je na drugom sajtu skoro 90% od sadraja unikatan,ali google ne prikazuje oglase na oba sajta,dali je ovo neki bug ili?
Dali se nekom desilo nesto slicno?

E pa da tebi sam to prodao, milion puta sam ovdje gledao gdje je taj clan i nisam nasao.

Jucer sam ja slucajno vidio da u mom adsense stoji kao potvrdjena web lokacija taj sajt sto sam ti prodao, i jos neke sto vise ne koristim i otisao sam i obrisao. Ne znam da nesto to nije uticalo mada cisto sumnjam, jer si ga i ti morao dodati kod sebe.

Pa od juce mi se i ne pojavljuje adsense.I to mojsajt.ba sam ja dodao inace je ime domene koju sam kupio od tebe :wink:

Nema mi logike da radi mog brisanja ti ne prikazuje, ali sam ti spomenuo jer sam bas to jucer ili prekjucer odradio.

A jesi li ga dodao u svoje potvrdjene web lokacije? (logicno valjda da jesi)

Pa iskreno nema logike,ali isto tako i velika je to slucajnost ti izbriso a kod mene vise ne radi,ako se slazes.Nisam go dodao u “potvrdjene web lokacije” ajd na private pa mi reci kako da ga dodam?

Pa to sto ga je on obriso nema veze,ako se tebi ne prikazuje znaci da ti ipak nisu odobrili skroz do kraja.

drmrgood ne znam dali si procitao tekst od pocetka do kraja,ali nisam ja ni podnosio zahthjev za adsense sa njegovim sajtom,nego sa mojim.I do sad sam mislim dva ili tri puta isplacen,jel moguce da nisam odobren “skroz do kraja” ?

Pa ne radi iz tog razloga jer nije vise dodan u adsense, otvori adsense nalog i idi u moje web lokacije i dodaj stranicu.

Sorry nisam dobro procitao,ali limenka ti dobro kaze,dodaj site u adsense.

Sajt je bio dodan ali nije bio verifikovan,ali sam ga verifikovao ali opet su oglasi prazni :frowning: