Problem sa Facebook stranicom; brišu se objave

Jel ima neko problema sa objavom postova danas, kod mene se nista ne moze objavit a nisam jedini? Mnogi se žale? Pise da su published al nema ih na facebook stranicama nikako.

I kod mene tako isto

I kod mene isto, stranica s 200 tisuca fanova.

Kod mene sve normalno radi, domaca stranica.

Ima dosta ljudi problema s ovim

Ima li netko saznanja što je točno u pitanju, jer na jednoj stranici ne mogu ništa objaviti, dok na druge dvije (manje) mogu?

I kod mene problem, radi jedino čista fotka bez izlazećeg linka (kakvi kapitalisti :slight_smile: ), tako je na par stranica…

Kod mene na nekim idu objave normalno, dok na drugim nema objava od jutros. Probao ručno objaviti, provjerio nakon 5 minuta ono nema objava kao da su obrisane + ne vidim nikakve slike, video, ništa na neews feed-u.,

Neki bug je u pitanju…

Evo sad sve radi normalno

Vise ne brise objave?

Ne brise vise kod mene

Svaki put nakon sto FB zastopa ili ima neki bug, zapravo je neki zesci update u pitanju :slight_smile:

1 Like

Upravo, čim se bugovi pojavljuju znači da čačkaju nešto…

Jeste. Sad su reach sjebali za bar jos 30%. Cak i slike duplo gore prolaze.

1 Like

Meni su, nakon onog jucer, banirali objave zbog navodnih clickbait linkova.

Mnogima su izgleda to uradili.

Žalio sam se na onaj link gore, no nikakvog odgovora nema. Možda je ponovno neki bug u pitanju…

Ja imam 10’ak stranica, trenutno ne pokazuje na linku za appeal da imam ista blokirano

Kod mene se na link appealu pojavljuju sve tri stranice na kojima sam administrator.

Kod mene na 11 od 17 stranica. Prošle godine sam imao na jednoj stranici to i poslao žalbu preko tog linka pa su nakon par dana vratili u normalu. Sada neću ništa slati, mislim da nema efekta a i puno je stranica u pitanju. Vratiće se valjda u normalu za mjesec dana.